TopStar

21. září 2017 15:12

Jiří Kubeš

Sexy bude až do smrti, ale sama ne. Jednapadesátiletá Halle Berry si užívá nového románku se zajíčkem z hudební branže

Před dvěma lety se herečka Halle Berry rozešla se svým mužem, francouzským hercem Olivierem Martinezem. Od té doby nebyl po boku hvězdy žádný partner. Nyní se jí však poštěstilo a v životě někdejší Bond girl se objevila o šestnáct let mladší partie. Volbou Berry se stal 35letý hiphopový producent Alexander Grant, známý pod pseudonymem Alex da Kid.

Podle slov hereččiných známých je pár spolu už dva měsíce a seznámil se díky společným přátelům. Vztah se rozvíjí prudce. Natolik, že na Instagramu už koluje fotografie s novou láskou atraktivní padesátnice. Na snímku Alex čokoládovou krásku něžně objímá.

My balance

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry), Zář 19, 2017 v 11:00 PDT

Alex a Halle se poprvé objevili i na veřejnosti. Pár se zúčastnil večírku časopisu Love Magazine v Londýně. Hrdličky spolu celý večer flirtovaly a jejich něžná objetí zachytily i kamery novinářů. Prvotně přiletěla do Londýna Halle Berry na premiéru filmového snímku Kingsman: Zlatý kruh. Ona sama si ve filmu zahrála agentku USA zachraňující spolu se svými kolegy svět.

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry), Zář 18, 2017 v 4:59 PDT

Nový vyvolený krásky Alex da Kid, držitel ceny Grammy, pracoval s takovými jmény jako Nicki Minaj, Eminem, Rihanna nebo Imagine Dragons. Producent je zaopatřený a ve světě showbyznysu velmi vlivný. Paradoxně je mu přezdíváno „domácí puťka“. Nemá rád pompézní večírky, věčně prý sedí doma a je ponořen do práce.

The grind never stops because when I close my eyes to sleep, I dream of my next idea...

Příspěvek sdílený alexdakidofficial (@alexdakidofficial), Úno 19, 2017 v 6:28 PST

Halle Berry má dvě děti. Dcera Nahla se herečce narodila před devíti lety s kanadským modelem Gabrielem Aubrym. Druhé dítě, syn Matteo přišel na svět před třemi lety v manželství s Olivierem Martinezem. V jednom z interview se Halle přiznala, že Matteo byl neplánované dítě. Věčná kráska nečekaně ve svých 46 letech opět otěhotněla.

„Začala mi menopauza, takže jsem byla v šoku při zjištění, že jsem těhotná. Nemohla jsem ani ve snu tušit, že budu ještě někdy v očekávání. Teď jsem se ale naučila velkou pravdu: Nikdy neříkej nikdy!“ nechává se slyšet hvězda.

When 2M followers walk in on you. Love to all of you!

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry), Zář 19, 2017 v 5:44 PDT

Sdílejte článek

Přečtěte si také