TopStar

19. června 2013 11:40

Blanka Konrádová

Sexy fotky Markéty Konvičkové: Nahou mě nikdy neuvidíte!

Maturanti většinou dostanou k úspěšnému složení zkoušky kytku, bonboniéru nebo nějaké jiný věcný dárek. Zpěvačka Markéta Konvičková (19) ale dostala něco mnohem zajímavějšího: cestu do New Yorku a fotosession, při které vznikly sexy fotky.

„Jsem stydlivá, ale vzhledem k tomu, že byli při focení kolem mě samí profíci, nebylo co řešit. Takových „těl“ už viděli mraky. Focení pro mne byla nová zkušenost. Fotky jsou sice sexy, ale ve finále nakonec není nic vidět. Jsou hranice, které nepřekročím,“ říká zpěvačka, která žhavé snímky nafotila v luxusních prostorách hotelu Buddha Bar.

Že by se zpěvačka chtěla vrhnout na dráhu fotomodelky? Poslední dobou hodně zhubla, postavu už na modeling určitě má. „V první řadě chci být zpěvačkou,“ říká finalistka ČeskoSlovenské SuperStar. „Sexy snímky ještě nafotím, ale do úplně nahých fotek bych nešla. Nechci prodávat svoje tělo, ani se tím živit,“ dodává Markéta Konvičková.

Dalším dárkem pro Markétu byla cesta do New Yorku: „Výlet jsem dostala nejen k maturitě, ale i k narozeninám,“ upřesňuje zpěvačka a dodává, že cesta pro ni byla obrovským zážitkem. „Během několika dní jsme stihli snad úplně všechno. Empire State Building, sochu Svobody, Times Square, výlet lodí, Central Park. Mě nejvíc dostal muzikál Chicago na Broadwayi. Když jsem ho viděla, řekla jsem si, že je ještě přede mnou spousta práce.“

Zpěvačka už má sice focení a výlet do Ameriky za sebou, ale oslavit maturitu s kamarády ještě nestihla. „Maturitní mejdan jsem proležela v posteli. Nejdřív mě chytla předmaturitní horečka, po zkouškách jsem zase dostala hroznou chřipku. Maturitu oslavím až v létě,“ dodává Markéta.

-dad-

Reportáž z focení Markéty Konvičkové uvidíte dnes ve 21.45 v TOP STAR magazínu na Prima family!


Přečtěte si také