TopStar

25. října 2015 12:02

Michal Chalupa

(Sexy) Kate Upton ukázala svou pravou tvář: Chcete-li nad ní nadále slintat, raději nekoukejte!

Je to tu zase... Máte nějaký idol, vzhlížíte k němu, toužíte být jako on nebo se nad ním třeba ukájíte a pak přijde šok!

Přesně tak jsme se cítili, když jsme viděli důkazní materiály. Ony usvědčující fotografie totiž jasně ukazují, že nejvíc sexy plus size modelka Kate Upton, nad kterou uslintávají ženský i chlapi, vypadá ve skutečnosti jako Anča od vedle. Naše víra v to, že tahle holka vypadá sexy za jakékoliv situace, se zbořila jako domeček z karet.

Kate byla zachycena, jak vychází z posilovny, kde si asi dávala pořádně do těla. Nebýt toho, že fotografové k fotkám dopsali její jméno, ani bychom ji nepoznali. Propocené tričko, zarudlý obličej, mastné vlasy a sportovní, poněkud zařízlé legíny. Ještě, že má před sebou kabelku, protože kdybychom ještě viděli velbloudí prst, zhroutili bychom se definitivně a nemohli bychom vás o této katastrofě informovat!

A ačkoliv dokážeme odpustit mnohé, tohle prostě nemůžeme. Stačilo tak málo - použít sprchu, rozpustit si vlasy a převléknout se. Jenže Kate neudělala ani tohle a sprostě nás okradla o všechny iluze. A to se prostě jen tak přejít nedá...

Sdílejte článek

Přečtěte si také