TopStar

1. března 2018 09:30

Sexy Rihanna v nové reklamní kampani Puma

Loni se zpěvačka Rihanna stala jednou z nejzářnějších tváří módní značky Puma se svou kolekcí Fenty. Dnes se čokoládová kráska rozhodla svůj úspěch obnovit a nechala se nafotit do nové kolekce obuvi. Právě s botami Puma spolupracuje čerstvá třicítka už počtvrté. Jak se vám líbí?

Výsledkem spojení Pumy a značky Fenty, kterou pojmenovala zpěvačka po sobě (Robyn Rihanna Fenty), je ultrazářivé a originální oblečení. Motorkářské kombinézy, mikiny, sportovní kalhoty s neotřelými vzory, pestrá body, legíny a další kusy oblečení, které se objevily na fotkách nové kolekce.

Rihanna si na focení pozvala kontroverzní mladičké modelky Slick Woods, Selenu Forrest a Yasmin Wijnaldum. Všechny čtyři krásky společně pózovaly na poušti při zapadajícím slunci. Výsledné fotky se podařily velmi barvité, drzé a pozitivně laděné.

Není to tak dávno, co oslavila zpěvačka třicetiny, a že by to do ní nikdo neřekl! Rihanna si na počest svých narozenin zorganizovala večírek v New Yorku, který trval až do čtvrté ranní. Zpěvačka se fotkami z celé slávy podělila na svých sociálních sítích s fanoušky. Mezi pozvanými byla Rihannina maminka Monica Fenty, přátelé hvězdy Leonardo DiCaprio, Toni Braxton, Paris Hilton se svým snoubencem Chrisem Zylkou a dokonce i byznysman ze Saudské Arábie Hassan Jamil, se kterým čokoládová kráska údajně randí.

Zpěvačka si v současnosti užívá po boku nového přítele, miliardáře právě ze Saudské Arábie. S tímto mužem tvoří Rihanna dvojici už dobrého půl roku. Zamilovaní se neobjevují na veřejnosti a svůj vztah drží v tajnosti. Přátelé a blízcí známí dvojice však tvrdí, že pár je velmi šťastný a plánuje společnou budoucnost.

Sdílejte článek
Štítky puma Rihanna focení

Přečtěte si také