TopStar

7. dubna 2018 13:31

Sexy syn Ivana Trojana má před sebou zářnou budoucnost! Tatínek mu prý vyšlapal cestičku

Syn Ivana Trojana (53) Josef (17) jde po šlépějích herecké kariéry svého tatínka. Aby ale neztrácel na osobitosti a sebevědomí, na filmy Ivana nekouká. Pro tentokrát nadějný chlapec zmínil, že to má díky hereckým předkům mnohem snazší, svou první filmovou roli dostal díky tátovi už ve 4 letech.

Už v jeho dětství bylo jasné, že bude následovat své rodiče a stane se hercem. ‚‚Odmala jsem věděl, že budu pokračovat v rodinné tradici. Herectví se u nás dědí z generace na generaci a jsem rád, že v ní mohu pokračovat. První roli jsme měl v pohádce Anděl Páně, kde jsem hrál jednoho z andělíčků. Roli mi dohodil táta,“ nechal se Josef Trojan bezelstně slyšet. Také zmínil, že počítá se srovnáním se slavným otcem. To mu prý ale nevadí, Trojana staršího považuje za svůj vzor.

Josef je ze čtyř synů herečky Kláry Pollertové-Trojanové a herce Ivana Trojana. ‚‚Já jsem odmala žoviální a teatrální kluk. Ve dvanácti jsem začal o herectví uvažovat více dospěle, cítil jsem, že je mi ta profese blízká,“ zmínil chlapec v jednom z rozhovorů.

Místo konzervatoře zvolil Josef gymnázium, protože teď si udělá všeobecný přehled a pak se může vydat na DAMU. Zatím se za vzdělaného jedince nepovažuje, ale po ukončení gymnázia veří, že bude podstatně znalejší a odebere se k herecké dráze. Zároveň si je mladík vědom, že nese obrovskou tíhu zodpovědnosti, aby nepošpinil jméno svých slavných rodičů. No, i když se mu role jen hrnou, Josef to stejně nebude mít v blízké budoucnosti lehké.

Sličný hoch má za sebou už i focení s přední modelkou Simonou Krainovou. A že to nebylo focení ledajaké! Šlo o postarší ženu, která měla svádět o generaci mladšího zajíčka. S Josefem se viděla před začátkem focení poprvé, i přesto se ale fotky podařily a dvojice si evidentně perfektně sedla.


Přečtěte si také