TopStar

14. ledna 2019 10:46

Sexy Tom Hardy má třetího potomka!

Charismatický muž s fenomenálním britským akcentem. Ano, řeč je o Tomu Hardym (41). A právě tomu se teď narodilo třetí dítko. Porodila mu ho herečka Charlotte Riley. Na svět přišel chlapeček Forrest.

Nádherná herečka Charlotte Riley porodila tento víkend druhé společné dítě s Hardym. Protože má herec a ostatně i jeho žena rád soukromí a odděluje soukromý a pracovní život, pohlavím ani jménem se chlubit nechtěl. Unikla ovšem informace, že se narodil synek Forrest na počest oblíbeného snímku Forrest Gump.

Dvojice je spolu devět let a roku 2014 se vzala. Společně vychovávají dvouletého synka. Hardy je ale otcem i desetiletého syna Louise, kterého má s bývalou partnerkou.

Tom Hardy je v současnosti jedním z nejvyhledávanějších herců Hollywoodu. Dříve se o něm však psalo v návaznosti na drogovou závislost. „Klidně bych prodal vlastní matku pro trochu cracku. Mám ku*va štěstí, že jsem dnes tady, abych byl upřímný,“ nechal se kdysi zarostlý krasavec slyšet.

Dnes je tomu ale jinak. Herec je považován za sex symbol současnosti, žije spořádaný život se svou krásnou ženou a dostává se mu těch nejkvalitnějších rolí. Dunkerk, Temný rytíř povstal, Venom nebo dokonce seriál Peaky Blinders - to jsou počiny, které se řadí do Hardyho nekonečného seznamu. A aby toho nebylo málo, můžeme se těšit na snímek Fonzo, kde Tom ztvární legendárního Al Caponeho.

Sdílejte článek

Přečtěte si také