TopStar

18. ledna 2018 10:00

Sexy Victoria Beckham se nafotila téměř nahá!

Victoria Beckham (43) je jednou z nejatraktivnějších a nejstylovějších žen světa. Majitelka úspěšného módního impéria nám nejednou dokázala, že i ona sama je skvělou modelkou. Nyní se hvězda nechala nafotit do španělského vydání časopisu Vogue, kde také předvedla oblečení vlastní značky Victoria Beckham.

Na titulní straně se Victoria předvedla téměř nahá. Hvězda pózovala v béžovém body, které působilo dojmem, že na sobě kráska nemá nic. Jeden rozdíl se však naskytl. Body bylo světlejší než opálená kůže někdejší sólistky dívčí kapely Spice Girls. ‚‚Děkuji, Vogue! Na place bylo hrozně veselo. Tohle focení se radikálně lišilo od všech, která jsem podstupovala do této doby,“ napsala žena fotbalisty Davida Bekhama ke svému příspěvku z focení na Instagramu.

Na další fotce se Victoria předvedla v dlouhých červených šatech s páskem, které na jejích oficiálních stránkách stojí v přepočtu více než 60 tisíc korun. Zároveň ukázala fantastickou formu a vypracované nohy. Mezi další outfit patřilo opět béžové body, na které si vzala pro tentokrát šedý svetřík.

Není to tak dávno, co návrháři i kritici velmi negativně ohodnotili kolekci Victorie. Prý se jednalo o propagandu anorexie. A nebylo to poprvé, zpěvačka je velmi často kritizována z podobných důvodů. Jednou je příliš hubená ona sama, podruhé zvolí příliš hubené modelky pro své kolekce. Na těchto nových fotografiích ale Beckham demonstruje svou ideální postavu. A jak se líbí vám?

Sdílejte článek

Přečtěte si také