TopStar

20. září 2013 16:00

Dagmar Dandová

Sexy zabiják Dexter se vrací. A je ještě brutálnější než dřív

Rodinné starosti. Romantické radosti. Policejní práce. A noční sériové vraždění. To všechno se snaží skloubit nejsympatičtější a nutno říci, že i nejvíc sexy televizní vrah v originálním hitu Dexter. Hvězda seriálu, herec Michael C. Hall, však pořádná dramata zažíval i ve svém soukromém životě.

Původně se chtěl stát právníkem, ale nakonec je z něj uznávaný herec. Že na slavné Broadwayi prošel třeba takovými klasikami, jako je Macbeth nebo Jindřich V, se ale ví jenom málo. Michael C. Hall je totiž známý především jako Dexter. Ty, co si to zaslouží, rozřezává na televizní obrazovce už osm let v kuse. Předtím byl pro změnu sympatickým homosexuálním hrobařem v kultovním černohumorném seriálu Odpočívej v pokoji.

Jeho soukromí je ještě bouřlivější. Otec zemřel na rakovinu v devětatřiceti letech. Michael měl tehdy teprve jedenáct. Ve svých třiceti šesti se pak dozvěděl, že zákeřná nemoc usiluje i o jeho vlastní život. Zlatý glóbus za roli v Dexterovi v roce 2010 přebíral bez vlasů, o které ho připravila chemoterapie. Ale nad rakovinou se mu nakonec podařilo zvítězit.

Je dvakrát rozvedený, podruhé byl ženatý s kolegyní Jennifer Carpenter. Ta v Dexterovi hraje jeho nevlastní sestru Deb. Sedmá série s tuctem nových dílů bude díky ní opravdu hodně zajímavá. Deb totiž zrovna odhalila temnou vášeň svého milovaného bratra. Jak se s tím (nebo s ní?) Dexter asi vypořádá? Jak si poradí s jejími bouřlivě proměnlivými city? A může se sériový vrah zamilovat?

To všechno zjistíte od 10. listopadu na Prima COOL, každou neděli ve 22.15.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také