TopStar

22. června 2018 11:41

Seznamte se, nová prezidentka Slovenska: Kačeří zobák Kucherenko!

Tak tohle budou Slováci vstřebávat ještě hodně dlouho! Modelka, co vypadá jako kopie Kačera Donalda, Silvia Kucherenko (37) se rozhodla kandidovat na post slovenského prezidenta. A důvod? Prezidentem prý může být každý!

‚‚Počet kandidátů denně rozhodně stoupá, tak proč bych nemohla i já kandidovat. Při mém počtu půl milionu followers na Instagramu nebude těžké nasbírat 15 tisíc podpisů na petici. To dám levou zadní. Je tady ještě jednodušší způsob, jak je získat...,‘‘ nechala se slyšet Kucherenko a vysvlékla se do spodního prádla.

‚‚No, nechtěli byste takovou prezidentku? Jediný problém je, že nesplňuji věkový limit, nemám 40 let,‘‘ dodala kontroverzní modelka a zároveň navrhla změnit kvůli tomu ústavu. Co na to říkáte, líbila by se taková inovativní prezidentka i vám?

Modelka Silvia Kucherenko je známá především díky svým gigantickým rtům a někdejší kauze s manželem Sergejem Kucherenko. Dnes je Silvia jednou z nejznámějších mediálních osobností Slovenska a její Instagram sleduje skutečně přes půl milionu fanoušků.

Co se jejího muže týče, ten byl obviněn, že připravil firmu, jejíž jednatelem byl, o několik milionů Eur. Byl odsouzen k 11 letům odnětí svobody. Jeho žena ale stále zůstává přesvědčena, že je její láska nevinná. „Toto je spravedlnost po slovensku? Soudce ho odsoudil jen proto, že je Kucherenko,“ nechala se pro tisk slyšet rozhněvaná ‚‚sexbomba‘‘.

Jak to tak bývá, vrána k vráně sedá a tak není jen manžel této veřejně známé blondýnky, kdo přehání a vyhýbá se pravdě. I Silvia umí pořádně přesvědčovat. Není to tak dávno, co všem tvrdila, že její útlá postava a ohromné poprsí jsou přirozená. S jejím manželem však pravda vyšla najevo a o Silviině poprsí se rovněž zjistilo, že rozhodně není pravé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také