TopStar

11. září 2018 16:20

Ilona Blašková

Seznamte se. Tahle šéfová je nástupkyní Pohlreicha!

V listopadu budete na Primě vídat nový pořad Ano, šéfová! A pokud by vás zajímalo, kdo bude onou nástupkyní, tak se seznamte. Protože ONA a syn se ukázali na Burger festu!

Dámy a pánové, nástupkyní Zdeňka Pohlreicha bude Jitka Pagana a její syn Santo, které brzy uvidíte v pořadu Ano, šéfová! Než se ale objeví na obrazovkách, tak si střihli veřejnou premiéru v Cooking show. „Já jsem byla trochu ve stresu. Teda trošku hodně. Jsem si v duchu říkala, co budu říkat. Co nevím já, tak to už umí Santo, a co ještě neví Santo, tak to já už jsem zapomněla. Takže my to máme takhle rozdělené,“ řekla Jitka.

Dvojice si připravila na Burger fest sicilskou specialitku – telecí burger naložený v citronových plátcích. To víte, konkurence tam byl veliká, tak se každý snažil zaujmout něčím netradičním. „Já jsem nadšený, že lidé nechodí už jenom za těmi fastfoody, kde se to dělá rychle, ale že jsou nápady a funguje to,“ řekl Santo Pagana. „Já teda jím burger jednou za čas, ale pak si ho tedy vychutnám. A musí být domácí,“ dodala šéfová.

Podobné články


Přečtěte si také