TopStar

29. července 2018 11:27

Shakira konečně představila nový klip k písni Clandestino

Mezi tančícími zpěvačkami nemá jednačtyřicetiletá Shakira konkurenci. Na svých koncertech překvapuje fanoušky svou postavou a v životě svou zodpovědností vůči přístupu ke sportu. Teď zveřejnila sexy Kolumbijka video k písni Clandestino. Poslechněte si ji a posuďte sami.

Ze španělštiny se název písně překládá jako ‚‚pochybné‘‘ nebo ‚‚zakázané‘‘, a jak lze vypozorovat z klipu, řeč je o lásce. V jedné scéně tančí zpěvačka na břehu oceánu a v další zas flirtuje se zpěvákem Malumem skrz oplocení.

Vydání písně vyšlo na 8. června a vysloužil si přes 141 milionů poslechů na oficiálním profilu zpěvačky. Zpěvaččině partnerovi a otci Shakiřiných dětí Gerardovi Piquému se klip také velmi líbil, i když zmínil, že chvílemi na svou milou dost žárlil.

Připomeňme si, že španělské úřady začaly podezřívat kolumbijskou zpěvačku v podvodech. Podle daňové inspekce Shakira od roku 2011 do roku 2014 neplatila daně. Důvodem vyšetřování se stalo zjištění, že zpěvačka od roku 2011 fakticky ve Španělsku bydlela se svým milým, fotbalistou Gerardem Piquém. Jako řádný občan se však nechovala a na daňový úřad se dostavila až po 4 letech, poté, co porodila fotbalistovi dva syny Milana a Sashu. Podle španělských zákonů ale Shakira už právě od roku 2011 ke Španělsku spadala, protože v něm trávila více než 183 dní v roce. Měla tedy platit daně z příjmu, kterých nabyla nejen ve Španělsku, ale i za jeho hranicemi.

Podle všeho dluží Shakira státu na desítky milionů euro. Španělské vydání La Vanguardia tvrdí, že ‚‚hon“ na zpěvačku začal kvůli jejímu milému. Fotbalista se totiž dal na stranu Katalánska a podpořil myšlenku o jeho nezávislosti. Tím evidentně rozzuřil nejen své fanoušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také