TopStar

2. února 2018 18:04

Shakira oslavuje s mužem narozeniny a vyznává mu lásku

Dnes oslavují Shakira společně se svým mužem, fotbalistu Gerardem Piquém narozeniny. Už je to tak a oba zamilovaní se narodili ve stejný den. Je pravda, že zpěvačka o 10 let dříve. Ani věkový rozdíl ale není důvodem rozchodu dvojice, o kterém se v současnosti spekuluje. Pár je zkrátka po uši zamilovaný.

Zamilovaný pár vychovává 2 děti: pětiletého Milana a tříletého Sashu, což jejich lásku jen potvrzuje. Není divu, vždyť Shakira má postavičku jako lusk, co víc by si tedy fešný Španěl po jejím boku mohl přát. Samozřejmě, že zpěvačka různá estetická centra navštěvuje, to však neznamená, že za jejími křivkami nejsou hodiny urputné dřiny.

Na Instagramu Shakiry se často objevují vyznání lásku ke svému vyvolenému. Nyní se zpěvvačka nechala pro jeden z rozhovorů slyšet, že v jejich rodině panuje klid a láskyplné zázemí. ‚‚Jsme s Gerardem šťastni a nikdo nám tu idylku nezkazí. Nevím, kde se vzaly spekulace, že se máme rozcházet. Já ho tedy do spárů jiné ženy rozhodně nedám,“ poznamenala s humorem kráska.

Připomeňme si, že podle všeho dluží Shakira Španělsku na desítky milionů euro. Španělské vydání La Vanguardia tvrdí, že ‚‚hon“ na zpěvačku začal kvůli jejímu milému. Fotbalista se totiž dal na stranu Katalánska a podpořil myšlenku o jeho nezávislosti. Tím evidentně rozzuřil nejen své fanoušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také