TopStar

18. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Shakira ví, jak na muže: Dejte mu vlastní svět!

Zpěvačka Shakira exkluzivně prozradila, jaké je její tajemství na naplněný a šťastný vztah.

„Důležité je, aby měl váš muž svůj vlastní svět. Teprve pak může být váš partnerský vztah naplněný a šťastný,“ přiznala Shakira v rozhovoru pro americký magazín Elle.

Šestatřicetiletá zpěvačka otevřeně mluví i o lásce ke španělské fotbalové hvězdě Gerardu Piquém. „Gerard je jediný člověk, který se mnou není kvůli nějaké popularitě. Miluje mě, a to nás spojuje. Já jsem mu zase nabídla to nejlepší, co mám – své ženství.

Shakira a Piqué spolu oficiálně chodí od března 2011. Před Gerardem byl deset let jejím partnerem Antonio, syn bývalého argentinského prezidenta Fernanda de la Rúa. Letos 22. ledna se hvězdnému páru narodil syn Milan. „Snažím se být dobrá máma. Každý den objevuji nová a nová kouzla mateřství,“ svěřuje se Shakira.

Jak je vidět z fotografií pořízených k rozhovoru, už pár týdnů po porodu měla Shakira zase krásnou postavu. Na focení pro časopis Elle zvolila zpěvačka sexy modely Ralpha Laurena či Anthonyho Vaccarella.

Spokojená zpěvačka ani po porodu nezahálí. Dost času jí zabírá práce na novém albu, teď se navíc ještě stala porotkyní v talentové soutěži The Voice, která se vysílá od 18. června na stanici NBC. Shakira tu nahradila zpěvačku Christinu Aquileru. Jen co jí pracovní povinnosti skončí, chce se Shakira zase věnovat hlavně rodině. „Mateřské povinnosti mě opravdu moc naplňují,“ tvrdí zpěvačka.

-juf-


Přečtěte si také