TopStar

20. srpna 2015 11:55

Lenka Zajícová

Shannen Doherty má rakovinu. Žaluje za to svého finančního poradce

Shannen Doherty, která ztvárnila roli Brendy v kultovním seriálu Beverly Hills 90210, potvrdila, že má rakovinu prsu. Zřejmě bude muset podstoupit mastektomii a následnou chemoterapii. Herečce Shannen Doherty (44) byla choroba diagnostikovaná letos v březnu.

Shannen Doherty (44) se snaží vyrovnat s děsivou skutečností a zároveň žaluje svého finančního poradce ze společnosti Tanner, Mainstain, Glynn & Johnson. Právě této firmě platila 5 % svého výdělku výměnou za to, že budou spravovat její finance, včetně zdravotního pojištění. Kvůli tomu, že neměla placené pojistění, nemohla začít s léčbou dříve.

Společnost však její tvrzení odmítá a nedávno vydala tiskovou zprávu, ve které stálo: „Společnost Tanner Mainstain mrzí, že paní Doherty má rakovinu. Bohužel tvrzení, že firma Tanner Mainstain zapříčinila fakt, že nebyla pojištěná, což ji omezovalo v léčbě, jsou zjevně nepravdivá. Tanner Mainstain se bude bránit všem těmto nařčením u soudu,“ uvedl mluvčí společnosti v tiskové zprávě.

Herečka začala svoji kariéru nechvalně v porno průmyslu. Následně se proslavila rolí krásné Brendy z Beverly Hills 90210. Po čtyřech letech však byla ze seriálu „vyhozena“, jelikož její chování bylo údajně nesnesitelné. Pak se objevila v populárním seriálu Čarodějky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také