TopStar

23. dubna 2013 06:15

Blanka Konrádová

Sharon Osbourne zachraňuje manželství!

„Je to nejdůležitější žena v mém životě,“ říká Kelly Osbourne v kampani, která podporuje boj proti rakovině prsu, o svojí matce. Sharon, manželka slavného rockera Ozzyho Osbourna, v loňském roce podstoupila z preventivních důvodů oboustrannou mastektomii (amputaci prsou).

Měla za sebou rakovinu tlustého střeva a strach z další byl tak velký, že si raději nechala odstranit obě ňadra. Proto není divu, že se stala velvyslankyní Fashion Targets Breast Cancer kampaně. Jde tak ve stopách Kylie Minogue, Yasmin Le Bon a Kate Moss. S podporou své dcery Kelly nafotila dojemný snímek, zobrazující jejich láskyplné pouto.

Sharon tato akce pomáhá překlenout nepříjemné období s bouřlivákem Ozzym. Spekulace o jejich rozvodu se rozjely na plné obrátky. "Žila jsem léta v imaginárním světě a mnoho věcí neviděla,“ přiznala Sharon v jednom americkém magazínu.

Ovšem Ozzy jejich neshody na Facebooku vyvrací. "Mám za sebou temné období, byl jsem nespravedlivý k lidem, které v životě nejvíce miluji. Sharon a já se nerozvádíme. Snažím se být lepším člověkem. Jsem rád, že už jsem 44 dnů střízlivý,“ napsal na sociální síť Ozzy. Tak uvidíme, zda mu i tentokrát Sharon uvěří a bude chtít jejich manželství zachránit.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky kampaň Kylie Minogue Sharon Osbourne

Přečtěte si také