TopStar

20. dubna 2018 11:42

Sharon Stone, Elisabeth Hurley a další hvězdy, které vypadají i po padesátce fantasticky!

Věk je pouhé číslo a nemá se vzhledem nic společného. To dokazují i hvězdy, kterým je již přes 50, ale jejich křivkám může závidět nejedna dvacetiletá fanynka. Ženy, které vám představíme, nemají s předvádění své postavy v plavkách žádný problém a těší tak své sledující fotkami na sociálních sítích.

Cindy Crawford (52)

Bývalé modelky neexistují. Pokud byla dívka modelkou, bude vypadat fantasticky v libovolném věku. A právě Cindy Crawford je tomu skvělým příkladem. Štíhlé a nebesky dlouhé nohy, vypracované břicho, ruce i zadek. Dvojnásobná maminka může na přehlídková mola bez obav znovu. A dokonce si může klidně dovolit nafotit titulní stranu pro nějaký ten pánský časopis!

Elisabeth Hurley (52)

K Elisabeth je čas také milosrdný. Přesvědčit se o tom fanoušci mohou na jejím Instagramu, kde herečka zveřejňuje jednu fotku v plavkách za druhou. Tato dáma má plavky natolik v oblibě, že si dokonce navrhla vlastní kolekci Elisabeth Hurley Beach.

Yolanda Hadid (54)

Ve svých čtyřiapadesáti letech vypadá Yolanda více než skvěle. Dokonce může konkurovat svým dcerám dvacetileté Gigi a Belle. Když se fanoušci dívají na její fotky, uvědomují si, že od dob své modelingové kariéry se Hadid starší vůbec nezměnila.

Sharon Stone (60)

Hvězda filmu ‚‚Základní instinkt‘‘ před nedávnem oslavila šedesátku! A nehledě na to vypadá pořád fantasticky. Nehledě na to, že si založila účet na Instagramu, kde zveřejňuje jednu žhavou fotku za druhou, ještě podepsala smlouvu na focení luxusního spodního prádla pro přední americké časopisy.

Christie Brinkley (64)

‚‚Téhle že je 64?‘‘ ptají se fanoušci. Nikdo tomu nemůže uvěřit! A Christie si chvály užívá. Nemá strach opalovat se na plážích pouze v bikinách a někdy i nahoře bez. Takový luxus si ale dovoluje jen ve chvílích, kdy se chodí slunit sama. S rodinou a přáteli volí raději plavky jednodílné.


Přečtěte si také