TopStar

7. dubna 2018 13:12

Sharon Stone, Heidi Klum, Madonna: Ženy, které milují zajíčky

Páry, ve kterých je žena starší, se stávají terčem kritiky a předsudků. I přesto se v současnosti mluví o nespočtu hvězdných dam, které si našly o dost mladší partnery a veřejnost to toleruje. Pojďme si představit některé z nich!

Kate Beckinsale (44) a Matt Rife (22) Věkový rozdíl 22 let

Když hvězda snímku ‚‚Van Helsing“ oslavovala svou plnoletost, její současný přítel ještě ani nebyl na světě. Kdybychom ale skutečný věk herečky neznali, tipovali bychom jí dvacítku také. Jak to vypadá, tak u této ženy je věk skutečně pouhé číslo. Kate se o sebe ale musí pořádně starat. Každý den navštěvuje posilovnu, vyhýbá se bílé mouce, sladkému a cukru celkově.

Robin Wright (51) a Clement Giraudet (30) Věkový rozdíl 21 let

Hvězda seriálu ‚‚House of Cards“ a manažer módního domu Saint Laurent o svém románku dlouho mlčeli. Když se proto začalo mluvit o hereččiných svatebních plánech, pro všechny fanoušky to bylo obrovské překvapení. V loňském prosinci se dvojice ale skutečně vzala. K tajné ceremonii došlo u břehu kalifornského jezera Tahoe. Celý vztah hvězdné dvojice se rozvíjel závratným tempem: po jejich seznámení na Filmovém festivalu v Cannes uběhlo pouhých 8 měsíců a už byla svatba!

Před Giraudetem chodila Wright s hudebním skladatelem Benem Fosterem, kterého si měla také vzít. Pár se ale velmi často hádal a následkem toho se na podzim 2015 dvojice definitivně rozešla. No, uvidíme, zda to herečce pro teď vydrží déle.

Sharon Stone (60) a Angelo Boffa (40) Věkový rozdíl 20 let

V letošním roce oslavila Sharon Stone neuvěřitelné šedesáté narozeniny. Za svůj život zvládla herečka dva rozvody, klinickou smrt, rozpad kariéry a její obnovení. Dnes se ale Stone blýská na lepší časy a to především díky své nové lásce. Italský podnikatel Angelo Boffa je hereččiným současným partnerem a svou milou si pořádně hýčká. Není tomu tak dávno, co věnoval Sharon obrovský prsten s diamantem. A zda jde o prsten zásnubní? No, nechme se překvapit.

Po rozchodu s Martinem Micou (ten byl o 27 let mladší) si herečka začala hledat ‚‚plnohodnotný“ vztah. ‚‚Začala jsem si uvědomovat každý pohled, úsměv i milé slovo svého protějšku. Vždyť co může být krásnější než láskyplný úsměv vaší lásky.“ Zdá se, že Angelo se na Sharon usmívá právě tak.

Heidi Klum (44) a Tom Kaulitz (28) Věkový rozdíl 16 let

O románku světové topmodelky a kytaristy kapely Tokio Hotel se začalo mluvit v polovině března. Dvojice se seznámila při jednom z natáčení ‚‚Německo hledá topmodelku“ a krátce poté byl pár spatřen v Hollywoodu na romantické večeři. Zdá se, že Heidi na svého bývalého Vita Schneidela zapomněla velmi rychle.

Jak to tak vypadá, každý modelčin přítel je stále mladší než ten předchozí. Kaulitze ale lze pochopit. Jedna z nejlépe placených modelek světa vypadá i přes svůj věk stále fantasticky a svěže.

Madonna (59) a... její muži

Málokdo může popové babičce konkurovat v lásce k mladším mužům. Jejím posledním přítelem je dvaatřicetiletý Portugalec Kevin Sampaio. Ten vyměnil na postu Madonnina zajíčka modela Aboubakara Soumahoroho, který byl teprve šestadvacetiletý. Dalším ze zpěvaččiných partnerů byl třiadvacetiletý model Jesus Luz, kterého si tehdy jednapadesátiletá Madonna vyhlídla. V jeho objetí skončila popová diva po svém rozchodu s mužem Guyem Ritchiem. Bývalý manžel byl mladší o pouhých 10 let.

Eva Mendes (44) a Ryan Gosling (37) Věkový rozdíl 7 let

Pakliže vytvoříme Goslingův seznam bývalek, pochopíme jeho volbě Evy Mendes. Nejprve musí být dívka jeho filmovou kolegyní a pak se stane i jeho partnerkou. Gosling chodil nějakou dobu se Sandrou Bullock, kde byl mezi zamilovanými věkový rozdíl 16 let. Dále byla jeho partnerkou Rachel McAdams, kde činil věkový rozdíl pouhé dva roky. A od roku 2011 je Ryan šťastný po boku žhavé krásky Evy Mendes, se kterou vychovává dvě dítka - dcerku Esmeraldu a Amadu.


Přečtěte si také