TopStar

30. května 2018 22:00

Sherlock nebo Mr. Grey? Typy úspěšných mužů pro seriózní vztah

Dámy, díváte se na nějakého muže a říkáte si, co je to asi za typ? Romantik nebo surový realista? Veselá kopa či melancholický snílek? Milovník dam nebo skromný láskyplný samotář? A hlavně, pokud vás nějaký takový zaujal, tak jak si získat jeho srdce?

Lstivý krotitel zlých žen a svůdník nedobytných dam Indiana Jones

Otevírá náš seznam inteligentní, pronikavý a dobrodružství milující muž. Dobře ví, co chce a umí si to okamžitě získat. Svou oběť dobývá drsně a urputně, bez romantických gest a otřepaných klišé. Takový muž nemá strach z jakéhokoli úkolu, a pokud jste se mu zalíbila, očekávejte drsný útok na vaše srdce.

A jak takového zaujmout? Lehká kořist není nic pro něj. Bud'te proto nedostupná, udržujte si zápal v duši a nebojte se být odmítavá. Budou se vám hodit humor a smysl pro ironii. Právě díky těmto vlastnostem ho nebudete nudit. A hysterické záchvaty, výčitky či zkoušky věrnosti? Tak na to zapomeňte hodně rychle. Tyhle milé ženské zábavy krotitel skutečně neocení.

Intelektuál Sherlock Holmes, Stephen Hawking

Takový muž lehce vysvětlí jakýkoli problém a jeho racionalita až zaráží. Právem ho tedy lze označit za génia. Všestranný, inteligentní, klidný, ovšem odhodlaný. Zkrátka vládne celou škálou talentů a schopností. Ideální volba pro manželství. Muži tohoto typu jsou nejčastěji věrní a spolehliví partneři do života.

A jak proniknout do srdce takového intelektuála? Nejlepší způsob je projevit skutečný zájem vůči němu a jeho oblíbeným činnostem. Respektovat a zajímat se o jeho aktivity jsou zárukou úspěchu. Vy tak v jeho očích stoupnete a budete mít vždy, o čem mluvit. Vznikne mezi vámi tak pevné přátelství, které láska jen podpoří.

Karierista Christian Grey, Steve Jobs

Tady je vše jasné už od začátku. Hlavním cílem jeho života je kariéra. Proto i v práci, i ve vztahu má rád dominanci a nenechá se nikým a ničím podřizovat. Neunáhlujte se ale k negativním závěrům - jeho charisma je tak silné a jeho touha po dosažení cíle tak urputná, že mu podlehnete raz dva. Žena karieristy by měla být inteligentní, krásná, sportující karieristka. Zkrátka a dobře ta nejlepší z nejlepších.

A jak takového muže dostat? Abyste byla zářivější než jeho projekty a věčné dokumentování, buďte tvůrčí, vynalézavá, s atypickým myšlením. Udržujte si svou tajemnost a donuťte ho, ať touží po rozluštění vás jako jeho hádanky. Vedle něj skutečně musíte nabýt umění perfektní komunikace, ale nezapomínejte, kdo je lídr.

Romantik Pan Bingley

Uzavřeme náš seznam typem romantika. Od tohoto melancholika můžete očekávat úplně všechno - od básní na chodníku přes miliony růží až po serenády pod oknem. Je bezprostřední jako dítě, když spí, tak ve snech vidí, jak nadchnout svou milou, a co pro ni nového připravit. Připravte se na pikniky, večeře při svíčkách, koupele s lístky růží. Ve své ženě vidí romantik zkrátka bohyni.

Jak ho můžete získat? Záhadnými pohledy, překvapeními, romantickými večeřemi. Ukažte mu, že milujete romantická gesta a věříte v lásku na celý život. Pak pro vás bude ochoten udělat první poslední.

Sdílejte článek

Přečtěte si také