TopStar

8. prosince 2013 23:00

Dagmar Dandová

Show Česko Slovensko má talent vyhrál koktavý operní génius!

Souboj talentů v nejúspěšnější světové show počtvrté v Česku a na Slovensku má svého vítěze. Hlasování prý bylo velmi těsné, ale nakonec vyhrál Miroslav Sýkora. Za svého favorita ho považovala i hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš!

O vítězství Miroslava Sýkory od prvního okamžiku nepochyboval hlavně moderátor a člen poroty Leoš Mareš, který mu gratuloval k výhře ihned po jeho finálovém vystoupení.

"Jsem úplně první, kdo ti gratuluje k výhře,"stoupnul si Mareš. Po vyhlášení vítěze mu moderátoři Jakub Prachař a Martin Pyco Rauš poradili, že by se mohl živit jako věštec.

Překvapením je také to, že Miroslav Sýkora vyhrál, i když má vadu řeči. Ta ho trápí již od útlého dětství, kdy přišel jeho otec a děda s babičkou poprvé na návštěvu.

Do jeho tří let se o něj nezajímali, pak mu vstoupili do života a když odcházeli, dal se malý Miro do usedavého pláče: "Když se loučili, začal jsem brečet, že odcházejí a dostal jsem silný záchvat pláče. Neměl jsem dostatek kyslíku, zmodral jsem a maminka se mnou třásla, abych nabral do plic aspoň trochu vzduchu. Bohužel tenkrát jsem byl v období, kdy se u dítěte vyvíjí řeč, takže od té doby zadrhávám," vysvětluje Mirek a dodává: "Svou řeč bohužel nemůžu absolutně kontrolovat. Jsou chvíle, kdy mluvím bezchybně, a jsou takové, kdy to prostě nejde."

Výhra Miroslava Sýkoru velmi dojala.

"Chtěl bych poděkovat hlavně mojí mámě. Všem přátelům a úplně každému, kdo mi poslal hlas," řekl Sýkora, když se dozvěděl, že je vítězem show Česko Slovensko má talent.

Na druhém skončila Alena Smolíková, která vystupuje vystupuje s fenkou border kolie Jerry v disciplíně dogfrisbee a na finále měla ještě jednu psí posilu: Keysi.

fenkou Keysi, Čtěte více na: http://www.denik.cz/ostatni_kultura/alena_smolikova_podborany_talent_20131205-1c3d.html

Na třetím místě se umístil tanečník Miroslav "Bruise" Žilka.

vystupuje s fenkou border kolie Jerry v disciplíně dogfrisbee. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ostatni_kultura/alena_smolikova_podborany_talent_20131205-1c3d.html

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také