TopStar

25. srpna 2018 09:50

Šílená fakta ze života hvězd! Tohle jste určitě nevěděli

Proč měla Katy Perry ve své kabelce pramen vlasů Taylor Swift? A proč únosci Benedicta Cumberbatche herce nezabili? Čtěte dále a zjistíte mnohem více!

1. Služba Google Obrázky byla spuštěna poté, co si zpěvačka Jennifer Lopez roku 2000 vzala na předávání hudebích cen Grammy šaty Versace. Šlo totiž o nejvyhledávanější fotku internetu a na popud toho vznikla užitečná funkce, kterou dnes využívá každý z nás.

2. YouTube zas vznikl kvůli incidentu z roku 2004, kdy Justin Timberlake a Janet Jackson vystupovali o přestávce na Superpoháru UEFA, jedné z nejúspěšnějších akcí Spojených států. Nikdo si už nepamatuje, co dvojice zpívala, protože všem utkvěla v paměti úplně jiná věc - Timberlake strhl z Janet kostým a odhalil tak její přednosti. Vystoupení se okamžitě přeplo na reklamu a Jackson se odebrala do zákulisí. Někteří fanoušci nestihli zaregistrovat, co se vlastně stalo. Mezi nimi byl i Jawed Karim, který celý následující den hledal video na internetu a právě tehdy ho osvítila myšlenka, že by mohl zavést web, kam budou lidé vkládat svá videa.

3. Hvězdná Leighton Meester ze seriálu Superdrbna ve skutečném životě neměla tolik štěstí jako její role Blair Waldorf. Narodila se totiž ve vězení! Přesněji ve vězeňské nemocnici. Její matka byla v té době zavřená za nelegální prodej marihuany. Z vězení se sice brzy dostala a vrhla se na výchovu Leighton i svého syna Lexe, ale později utrácela dceřiny peníze. Ty byly primárně určeny k léčbě syna a na základní životní potřeby. Rozhodně ne na oblečení a další rozmary, za které je matka rozhazovala. V současnosti herečka s matkou kontakt neudržuje.

4. Moderátorka Ellen DeGeneres je vzdálenou příbuznou Kate Middleton! Američanka je členky britské královské rodiny sestřenice z patnáctého kolene. Jejich společnými předky jsou Sir Thomas Fairfax a jeho žena Anne Gascoigne.

5. Předtím než se rozhádaly byly Katy Perry a Taylor Swift nejlepší přítelkyně. Katy dokonce nosila v kabelce pramen vlasů své kamarádky! Na jednom z předávání Grammy Perry seděla ve stejné maskérně jako Miley Cyrus a právě blonďatá Swift. ‚‚Poprosila jsem obě dámy, aby si ustříhly kus vlasů a já je nosila v peněžence. Ano, jsem zkrátka divná!‘‘ nechala se později zpěvačka slyšet. V současnosti jsou ale Katy a Taylor zapřísáhlé nepřítelkyně. Nestydatá Perry totiž flirtovala s Taylořiným bývalým partnerem, DJ Calvinem Harrisem. A dokonce Swift těsně před jejím turné ukradla tanečníka.

6. Maminka Leonarda DiCapria vymyslela svému synovi jméno ve chvíli, kdy stála před obrazem Leonarda da Vinci ve Florencii. V ten moment se dítě v bříšku maminky poprvé pohlo.

7. Věřili byste, že Ryan Gosling měl být součástí kapely Backstreet Boys? Herec totiž spolubydlel s AJ McLeanem a ten mu nabídl místo ve své nové kapele. Gosling měl ale zkrátka jiné plány.

8. Benedict Cumberbatch si prožil doslova peklo při ozbrojeném přepadení v Jižní Africe, kde natáčel. ‚‚S kamarádem jsme si chtěli odpočinout na pobřeží, ale peklo nastalo, když naše auto napadli v poušti banditi. Ukázalo se, že právě tahle část byla kontrolována různými gangy a ti se specializují na loupeže a únosy. Sebrali nám všechno, mě zavřeli do kufru. Už jsem se smiřoval s tragickým koncem, ale najednou nás pustili a jen svázané vyhodili uprostřed pouště.‘‘

9. Michael Jackson byl velkým nadšencem Joanne Rowling a její ságy o Harrym Potterovi. A to tak velkým, že jí nabídl, aby udělala na motivy své knihy i muzikál. Ta ale odmítla, protože nečekala, že by její dílo mohlo mít jakýkoli úspěch u široké veřejnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také