Extrém

20. ledna 2016 13:25

Michal Chalupa

Silikonová ZLATOKOPKA to neuhlídala: U převlékání do bikin na pláži ji načapal FOTOGRAF!

Brazilská pseudomodelka Liziane Gittierez (28) nepatří mezi nejkrásnější kousky. Nepovedené plastické operace v obličeji dokážou udělat své – a ona je typickým příkladem. Místo přirozené krásy na sebe upozorňuje častými skandály a teď také nevkusnou nahotou.

Liziane vyrazila na pláž v Miami a místo toho, aby se převlékla v auťáku, kterým dorazila, nebo v kabince, rozhodla se k akci naostro přede všemi. A čirou náhodou byl poblíž nějaký paparazzi, který nelenil a fotky nejen jejího pěkného zadečku obratem prodal agenturám. Světlo světa tak spatřila nevkusná kolekce, kdy se zlatokopka převléká do bikin a po koupeli v oceánu do tepláků.

Podobné články

Guttierez na sebe upozornila opět v lednu, když tvrdila, že jí ex Rihanny Chris Brown, praštil do oka. Předtím se zase svět bavil videem, kdy se jako klasická groupie snaží dostat k umělcům do auta a posloužit jim svým tělem. Jindy zase vytroubila, že s ní flirtuje Rod Stewart a tak dále. Pseudocelebrity jsou stále otravnější, ale díky tomu i zábavnější pro pozorovatele zvenku. I u nás jich pár najdeme, ale raději nejmenujme.


Přečtěte si také