TopStar

11. prosince 2013 13:21

Simona Krainová: Copak to učí třináctiletou vítězku? Exkluzivně nám to pověděla

Vypadá to na pěkně divokou noční jízdu. Ale zdání klame. Nikde ani kapička alkoholu, jen smysl pro humor a ochota udělat si ze sebe legraci. To si ředitelka soutěže Czechoslovak Top Model Simona Krainová na historicky první vítězce Kateřině Kozlové (13) hodně cení.

Kateřina přijela do Prahy nafotit svou první fotostory. "Samozřejmě s maminkou, která byla celou dobu ve studiu," upřesnila nám v rozhovoru Simona Krainová, zkušená topmodelka a ředitelka soutěže. "Neděláme s dívkami vůbec nic, u čeho by rodiče nebyli. Vzkázala bych kritikům, navážejcím se do nízkého věku dívek, že je nikam neposíláme, k ničemu nenutíme. Dál studují, vedou normální životy teenagerek a věnují se svým koníčkům, ke kterým jim v jejich volném čase přidáme nějaké zkušenosti, které se jim do budoucna mohou v branži hodit. I Kateřina má minimálně dva roky času, než se kamkoliv vydá na zkušenou. To ale neznamená, že už nemůže mít nějaké krásné fotky a vědět, o co v branži jde, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor."

Simona Krainová s nadhledem dodává, že tato fotka vznikla jen jako legrace na úplný závěr focení. "Jsem ráda, že je v Katce jiskra, že to není žádná unylá panenka. Je krásná, zábavná a má velkou šanci prorazit. Nebudeme ale s ničím pospíchat. To se nevyplácí. Taková úžasná dívka musí dozrát, dopéct se... Jako třeba cukroví, když už jsou ty Vánoce. A pak je ze všech nejlepší," usmívá se dvojnásobná maminka.

jad

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také