TopStar

5. září 2018 12:04

Simona Krainová oslavila se svým vousáčem osmé výročí svatby!

Vousatý idol ženských srdcí Karel Vágner ml. (43) už tu pravou našel. A že není ledajaká! Se svou ženou Simonou Krainovou (45) oslavil osm let od svatby a poslal své lásce úžasný vzkaz. A že tam byla gramatická chyba? To řešila modelka ze všeho nejméně.

‚‚Dnes je to osm let od naší svatby. Náš život je velmi rychlý, plný ups & downs, takový malý rock&roll,‘‘ připsala Simona k jejich společné fotografii na Instagramu. Dvojice působí na snímku stejně harmonicky jako před lety, fanoušci se ale ptají, zda to není jen hra před objektivem. Není to mýlka, rodinná idylka je neopouští ani po tolika letech. A ani Karel nezůstal s láskyplnými vzkazy pozadu. Napsal Simoně vzkaz: ‚‚Ale vím, že Síma je ta nejlepší holka ze třídy, co jsem vždy chtěl, ta nejlepší máma pro mé úžasné kluky a taky dělá nejlepšího pečeného králíka na světě! Díky za všechno!‘‘

Fanoušci se sice pousmáli nad jeho gramatickou chybičkou, kdy podnikatel napsal ve slově svatba místo T písmeno D, i přesto mu to za tak láskyplný vzkaz odpustili. A zasmála se i samotná Simona. ‚‚Lááásko, dáme ještě jednu svaDbu?? Proč ne?‘‘

V současnosti nabyly na trendu obnovy slibů a Krainová by se nějakému podobnému aktu nebránila. Jejich první společná svatba roku 2010 byla přeci jen dost neoficiální a tajná na Staroměstské radnici. Tehdy na sobě měla jen kratičké modré šaty a kozačky, proto by teď nebylo na škodu uspořádat obřad druhý ve vší parádě a především v bílé róbě.

I přes své pracovní vytížení se modelka stačila vdát, vychovat dva syny Maxe a Bruna a založit si tak šťastnou rodinku. Co se jejích karierních úspěchů týče, předváděla pro módní návrháře jako Yves Saint Laurent, Thierry Mugler, MAX MARA, Claude Montana nebo Castelbalzac. Na české scéně se stala múzou Blanky Matragi, Osmanyho Laffity nebo Beáty Rajské. Dokonce moderovala vlastní televizní talk show. V České republice se stala významnou celebritou a své jméno propůjčila českému zastoupení italské značky Replay či prodejci luxusních vozů BMW. Nafotila i několik prestižních kalendářů pro renomované české firmy a založila své vlastní módní studio v Praze.

Sdílejte článek

Přečtěte si také