TopStar

12. února 2018 09:50

Simona Krainová si užívá s rodinou na Zanzibaru! Fanoušci se mohou těšit na sexy fotky

Zasloužená dovolená modelku Simonu Krainovou (44) neminula a ta si dnes užívá společně se svým mužem Karlem Vágnerem a syny Brunem a Maxem na ostrově v blízkosti Tanzanie v Indickém oceánu. No a nebyla by to správná dovolená bez fotek v plavkách. Co na blonďatou krásku říkáte?

Prozatím se Simona mnoha fotografiemi na svých sociálních sítích nepochlubila. Rodina se teprve zabydluje a luxusní resort, kde přebývá, prozkoumává. Je ale jisté, že své famózní křivky Krainová na Instagramu předvede a fanoušky doslova porazí. Modelka si naplánovala měsíční dovolenou a ze Zanzibaru se už pouze se svým mužem přesune na Kostariku.

Krainová již dovolenou potřebovala. V poslední době z krásky čišela únava a přepracování. Ke konci loňského roku ji dokonce potkávaly jedna nevolnost za druhou. Dnes je ale dvojnásobná maminka fit a na svém Instagramu se nechává slyšet: ‚‚Už si dávám ty správné vitamíny.“

Není to tak dlouho, co se Simona převtělila do role módní návrhářky a navrhla svou úplně první kolekci pro módní dům Pietro Filipi. Předvedla 11 modelů, z nichž byl nejvíce zapamatovatelný bílý basic s obří rudou pusou. Už od 12. října si fanoušci i módní milovníci mohou kusy z módní kolekce pořídit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také