TopStar

10. května 2018 10:00

Simona Krainová v klasickém duchu! Zas fascinuje parádními křivkami

Zasloužený odpočinek modelku Simonu Krainovou (45) neminul a ta si dnes užívá společně se svým mužem Karlem Vágnerem a syny Brunem a Maxem na Slovensku, kde navštívila termální prameny Rajecké Teplice. No, nebyla by to správná dovolená bez fotek v plavkách. Co na žhavou maminku říkáte?

Simona si užívá volna a relaxace u slovenských termálních pramenů v Rajeckých Teplicích. Dopoledne tráví se svou sestrou Yvonnou v místních lesích, odpoledne se zas sluní se svými syny u bazénu. Večery si pak dopřává v romantickém duchu po boku svého muže. Samozřejmě se Simona chlubí na svých sociálních sítích jednou fotkou za druhou. Nejvíce ale fanoušky nadchla ta, kde modelka pózuje v modrých bikinách a předvádí tak nekonečně dlouhé nohy.

Krainová již dovolenou potřebovala a teď si užívá jedné za druhou. V poslední době z krásky čišela únava a přepracování. Ke konci loňského roku se dokonce potýkala s jednou nevolností za druhou. Dnes je ale dvojnásobná maminka fit a na svém Instagramu se nechává slyšet: ‚‚Už si dávám ty správné vitamíny.“

Není to tak dlouho, co se Simona převtělila do role módní návrhářky a navrhla svou úplně první kolekci pro módní dům Pietro Filipi. Předvedla 11 modelů, z nichž byl nejvíce zapamatovatelný bílý basic s obří rudou pusou. Už od 12. října si fanoušci i módní milovníci mohli kusy z módní kolekce pořídit, hned po pár týdnech byla ale celá kolekce beznadějně vyprodaná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také