TopStar

29. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Singl Renč našel partnerku Vojtkovi

Filip Renč (47) uvedl v život další inscenaci. V pražském divadle Broadway režíroval muzikál Casanova.

„Mám z premiéry ohromnou radost! Publikum reagovalo skvěle. Je to úžasné, protože jsme do toho všichni dali maximum,“ říká Renč. „Když mi Oldřich Lichtenberg nabídl, abych režíroval muzikál Casanova, byl jsem hrozně rád. Hned jsem měl pár nápadů, jak ho ztvárnit. Ale věděl jsem, že to bude náročné. Chtěli jsme diváky v první řadě zaujmout a pobavit. Myslím, že se nám to povedlo,“ řekl režisér, který teď připravuje dva nové filmy pro Českou televizi.

Hned po premiéře zmizel Renč do Ameriky a rozhodně ne kvůli nákupům. Že by měl za oceánem novou přítelkyni ale vyloučil. Tvrdí, že je zatím single. „Na ženy teď nemám čas, čeká mě spousta práce,“ říká Filip Renč, který se nedávno rozešel s produkční Kristýnou Nerudovou.

Režisér je ale stejně při práci obklopený spoustou krásných žen. Jednou z nich je i zpěvačka a herečka Dita Hořínková (37), která hraje v muzikálu Casanova. Její kolega Marian Vojtko o ní říká, že je naprosto famózní a při premiéře podala nejlepší výkon ze všech. Není divu, že ji tak chválí, Renč ji s ním totiž poslal do postele.

„Už na první zkoušce mi řekl, že má pro mě něco speciálního. Mrknul na mě, takže mi bylo hned jasné, že půjde o něco choulostivého. Byla to milostná scéna s Casanovou v posteli. Musela jsem překonat počáteční rozpaky, ale nakonec to vyšlo dobře,“ řekla Hořínková, která v muzikálu hraje i se svým synem Filipem Antoniem.

„Když zrovna nehraje Marian, prožívám na pódiu románek s Bohoušem Josefem. Kluci se střídají a to je také prima,“ vtipkovala herečka.

-dad-

Sdílejte článek
Štítky premiéra muzikál postele Filip Renč Marián Vojtko Casanova Bohouš Josef

Přečtěte si také