TopStar

1. února 2014 19:14

Skandál na červeném koberci: Hnědá babizna si nevzala žádné prádlo!

Šílenější dáreček si Howard Stern nepředstavoval ani v nejhorším snu. Patricia Krentcil, známá jako Tan Mum, se objevila na jeho šedesátinách. Zjevně pod vlivem alkoholu se ani neudržela na nohou a všem názorně předvedla, že je opálená úplně všude.

Bizardní hvězda reality show, vlastním jménem Patricia Krentcil, se asi rozhodla, že negativní reklama taky reklama. A vzala to pěkně zostra. Naostro. Tan Mum, jak jí média přezdívají, vypadá jako ježibaba ve svých pouhých čtyřiačtyřiceti letech. Trpí totiž tanorexií - chorobnou závislostí na opalování. Pro ilustraci snímeček ze sociálních sítí...

Závislost na opalování je jaksi patrná na první pohled, Foto: isifa.com

Tanorexie jí dovedla až do vězení. Loni v dubnu byla stíhaná za to, že vodila do solaria pravidelně svou tehdy teprve pětiletou dceru Annu každý den! Tan Mum má dětí celkem pět a živí je svou pofidérní slávou v médiích - na různé večírky se dává najímat. Tentokrát ale vyrazila na vlastní pěst a dostala se docela daleko.

Na párty Howarda Sterna, která se konala v Hammerstein Ballroom v New York byla pozvaná smetánka včetně třeba modelky Heidi Klum nebo herečky Whoopi Goldberg. Tan Mum na sebe ale v jednu chvíli strhla veškerou pozornost.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také