TopStar

8. prosince 2014 08:45

Skandály od televizní plotny (1. díl): Kokainová královna Nigella. Drogy jako ingredience

Povedlo se jí proniknout mezi squadru slavných kolegů televizních kuchařů-mužů. Nabídla sex-appel a darmo se jí nepřezdívalo Domácí bohyně nebo Královna jídelního porna. Loni ale na Nigellu Lawson (54) praskla její nejtajnější ingredience. Kokain.

Její popularitou v Británii to sice otřáslo, kult Nigelly je ale nesmrtelný. Diváci se nechtějí vzdát pohledu na oplácanou sexy krásku, která vaří s lehkostí (i když z často hodně nezdravých surovin). Momentálně tvrdí, že je "čistá" a je jen na publiku, jestli uvěří, že za jejími věčnými úsměvy není joint marihuany nebo kokain. Svědci mluví o tom, že Nigella má problémy s denním užíváním drog – hlavně kokainu nebo marihuany.

Prasklo to v souvislosti s loňským soudem. Ze zpronevěry firemní kreditní karty byly obviněny dvě zaměstnankyně jejího bývalého manžela, reklamního magnáta Charlese Saatchi. Ty se bránily tím, že Nigella o jejich čachrech s penězi věděla a zavírala oči, aby kryly její experimenty s drogami.

Slavná kuchařka dlouho na téma drogy mlčela, pak ale pod tíhou pozornosti médií přiznala, že několikrát šňupala kokain, když umíral její první manžel, novinář Jonh Diamond v roce 2001 na rakovinu hrtanu. A pak prý si párkrát dala jointa ve druhém manželství se Saatchim (71), který ji prý týral.

Že je Saatchi výbušná povaha, to zachytili loni paparazzi před restaurací. Svou ex Nigellu škrtil tak, že jí tekla krev z nosu a plakala.

Nigella Lawson loni natáčela v Americe pořada The Taste, který zatím nebyl odvysílaný. Do USA se dokonce měla potíže dostat, vyvedli ji z letadla kvůli kokainové aféře. Píše svoji jedenáctou kuchařku a víceméně čeká, než se rozruch kolem ní usadí.

Mrkněte, jak Nigella vaří:

Sdílejte článek
Štítky kokain marihuana kuchařka joint drogy ingredience

Přečtěte si také