TopStar

1. srpna 2018 10:51

Ilona Blašková

Skupina Mirai si pěkně naložila! V jeden den měla tři koncerty a na ten poslední přijela málem pozdě! Budou platit pokutu?

Čas příjezdu - to je jeden z bodů, který mají umělci ve smlouvách s promotéry přesně daný. Jenže dodržte přesně čas, když máte za den několik koncertů a ještě na jiném konci republiky. To potom vlastně vyděláváte jenom na pokuty a penále!

S letními akcemi se roztrhl pytel a muzikanti je nestíhají objíždět. Někdy si střihnou i tři koncerty za den, ale když se zrovna zaseknou někde na našich silnicích, snadno se stane, že dorazí na místo určení za minutu dvanáct. Jako skupině Mirai, která svůj koncert na Slapské přehradě skoro nestihla, protože ten den měla tři akce. „Fakt jsme přijeli třeba tři minuty před tím, než jsme začali koncert. Já doufám, že parta kolem Džugyho je hodná a nedá nám to sežrat. Asi by se to dalo zařadit, jako porušení smlouvy. Nebo by se dalo odstoupit od smlouvy. Ale to je blbý, když lidé přišli a jsou dvě minuty před koncertem. Mohli by pak požadovat náhradu škody a třeba ušlý zisk,“ řekl frontman skupiny Mirai.

Kluci nakonec pozdní příjezd nějak uhráli a hlavně, že zahráli! Dokonce se dozvěděli, že jejich velkým fanouškem je Richard Genzer, který na Živohošť dorazil na vodním skútru s novou přítelkyní. „Já mám radost, že nás poslouchá taková hvězda. Stál tam celý koncert a prostě si to dával. Dělalo mi to radost,“ prozradil.

Nový festival pořádaný na přehradách si užíval i Lukáš Pavlásek. I když víc za backstagí, než před ní. Po očku totiž sledoval svoji přítelkyni Denisu, která tady byla pracovně a se kterou randí už tři roky.

Pohodu u přehrady si užívali i kluci z kapely Chinaski, kteří už se za kšefty tolik nehoní. „Troják jsme v životě nedali. Dali jsme mockrát dvoják. Ale řekli jsme si, že to nebudeme dělat. Vždycky to odnese ten druhý koncert. Když zpíváš a odřeš si hlas, tak už ho druhý den nenastartuješ. Tak jsme řekli, že ne,“ řekl Michal Malátný.

Tak přátelé, pokud jste to nestihli, nevěděli, nebo nesehnali lístky, tak pro vás máme dobrou zprávu. Zopakujeme to na Vranově 3. a 4. Srpna. Ještě je pár volných lístků. Přijeďte a nebudete litovat!

Sdílejte článek

Přečtěte si také