TopStar

31. srpna 2018 12:45

Skutečná láska prince Harryho? Čokoládová kráska Halle Berry

Předtím, než se dal dohromady s Meghan Markle (37), byl princ Harry (33) znám jako problémové dítě královské rodiny. Potíže s rozmazleným teenagerem nastaly už za jeho studií na základní škole. Dnes se o atraktivním zrzkovi točí dokument a jeho tvůrce zveřejnil několik princových pubertálních fotek. Na těch je i plakát Harryho dětské lásky - Halle Berry (52).

Když bylo princi Harrymu 14 let, dostal se na soukromou chlapeckou školu Eton College. Společně s dalšími chlapci žil na koleji. Zajímavé je, že na této škole studovali i herci Eddie Redmayne a Tom Hiddleston. V pokoji, který získal vnuk královny Alžběty visely plakáty oblíbených interpretů a dívek v plavkách. To bylo v jeho věku normální, nikdo ovšem nečekal, že plakát hollywoodské herečky Halle Berry znamenal pro Harryho celý život. Je to prý jeho dětská láska, která přetrvává až dodnes a Meghan se zkrátka nesmí zlobit.

Hned poté, co se fotografie objevily v médiích, samotná Halle Berry na svém Twitteru napsala: ‚‚OK, Harry, stále tě vidím!‘‘ Fanoušci zas začali spekulovat, že už v té době měl princ v oblibě starší mulatky. Krom fotografie Bond girl se objevily i snímky, na kterých můžeme vidět fotku jeho matky v rámečku, princezny Diany. Harry ji miloval a její smrt ho proto zasáhla z celé rodiny nejvíce.

Není to tak dávno, co si britský princ vyrazil se svou ženou Meghan na muzikál Hamilton. A nebyl by to Harry, kdyby se nestal okamžitě středem dění. Chopil se totiž před plným hledištěm mikrofonu a začal zpívat. Diváci byli jednoduše nadšeni. Sice zapěl jen dva tóny, i to k bouřlivému aplausu stačilo. ‚‚Přemlouvali mě, ale řekl jsem ne,‘‘ nechal se v pořadí šestý následník trůnu na pódiu slyšet.

Nešlo ale o ledajakou akci. Výtěžek bude věnován Harryho charitativní organizaci pomáhající lidem s HIV. ‚‚Společně jsme vybrali obrovskou sumu, abychom změnili život tisícům dětí v Botswaně,‘‘ zmínil Harry. Princi se tedy podařilo propojit příjemné s užitečným. Společně s Meghan prý muzikál viděli už několikrát a princ si tak po celou dobu představení pobrukoval známé písně.

Za svůj černý kostýmek si Meghan vysloužila pochvalu od veřejnosti i módních kritiků a odhaleným outfitem se zapsala do povědomí fanoušků ještě více. Podle veřejných průzkumů je dívka populárnější než Kate Middleton, žena prince Williama. Nejspíše se těší popularitě právě proto, že boří zavedené královské tradice.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle Halle Berry dětská láska

Přečtěte si také