TopStar

17. srpna 2018 12:28

Skutečně? Hvězdy, které se na červeném koberci nikdy neusmívají

Hollywoodský úsměv se těchto hvězd příliš netýká. Vypadají vždy seriózně, zamračeně, smutně, znuděně a to i na těch nejpompéznějších večírcích. Ale no tak, lidi, co je to s vámi?

Leonardo DiCaprio Herec, 43 let

Můžeme spočítat na prstech jedné ruky, kolikrát jsme viděli Lea usmívat se. Obvykle vypadá na oficiálních událostech a večírcích herec znuděně. Zdá se, že Hollywood může skutečně omrzet. Navíc, když jste na plátnech od svých 14 let.

Mary-Kate a Ashley Olsenovy Herečky, 32 let

Naposledy jsme viděli sestry Olsenky usmívat se ve filmu Malé dohazovačky z roku 1995. Pak přišel věčný stín. Dvojčata lze jen těžko rozeznat jednu od druhé, ale zdá se, že Ashley je přeci jen trošku usměvavější než její sestra. Nebo jsou obě stejně smutné?

Victoria Beckham Módní návrhářka, 44 let

Nemůžete si vzpomenout, kdy jste viděli Victorii naposled se usmívat? Není divu. Jednou byla tmavovlasá kráska dokonce označena za nejsurovější celebritu vůbec. Victoria se podobným označením nepodivuje. To ale vůbec neznamená, že by matka čtyř potomků měla nějaké problémy. Jen je to prostě Victoria. ‚‚Pokud se před fotografy objevím kyselá a utrápená, tak už to nebudu já. Jsem zkrátka studená,‘‘ nechala se žena světového fotbalisty slyšet.

Sean Penn Herec, 57 let

Pan Penn je seriozní herec a tohle je jeho přirozený pracovní obličej.

Johnny Depp Herec, 55 let

Poslední roky byly pro Johnnyho Deppa náročné. Není proto divu, že vypadá utrápeně. Popravdě, ani do této doby nás herec příliš často netěšil úsměvem.

Keira Knightley Herečka, 33 let

Keira se ve filmech směje stále. Ve skutečnosti je ale kamenná. A před fotografy Knightley miluje sepnout rty do úzké linky.

Bella Hadid Modelka, 21 let

Její starší sestra Gigi Hadid se před fotografy obvykle usmívá, Bella si ale uchovává neoblomný vzhled. Že by se bála vrásek? Samotná modelka ale tvrdí, že je pro ni nekomfortní usmívat se do objektivů.

Kristen Stewart Herečka, 28 let

Jsme si jisti, že jste s přítomností této herečky počítali! Bez ní by náš seznam rozhodně nebyl úplný.

Daniel Craig Herec, 50 let

Zdá se, že se filmový James Bond příliš vžil do své role muže beze strachu. Pane Craigu, jste v Hollywoodu, nikoli na tajné misi. Uvolněte se!


Přečtěte si také