TopStar

20. ledna 2014 17:26

Iveta Zábová

Skvělá afterparty s VyVolenými. Podívejte se na VIDEO, jak se pařilo

Tuto sobotu, 18. ledna, zažili diváci VyVolených úžasný den plný skvělých zážitků. Konalo se totiž setkání tří finalistů, Vladka, Pavlíny a Mirky, s jejich fanoušky. Na závěr proběhla velkolepá afterparty!

Během celého dne měli návštěvníci této akce možnost zeptat se svých oblíbenců na cokoliv, vyfotit se s nimi nebo třeba vydražit suvenýr z Vily či nějakou z osobních věcí samotných finalistů. V podvečer se konala slavnostní večeře pro hrstku těch, kteří měli to štěstí a stihli si koupit VIP vstupenky. Pro všechny účastníky byla třešničkou na dortu afterparty, která probíhala ve známém pražském klubu Nebe: tam se všichni tři finalisté se svými fanoušky skvěle bavili, nechyběly ani společné drinky a divoké tance a večer skončil až několik hodin po půlnoci.

Všichni byli z celého večera naprosto nadšení – fanoušci z toho, jak bezprostřední a vlastně úplně stejní jako v televizi jsou jejich hrdinové, Vladko, Mirka i Pavlína z toho, jak vřele a mile se k nim jejich fanoušci chovali.

My jsme je všechny hezky pěkně vyzpovídali – ještě před tím, než jim druhý drink zamotal jazyk. A před tím, než se oddali víru tance!

VIDEO z akce:

Rozhovor s holkami:

Jak se máte holky?

Mirka: Tak teď úplně skvěle.

Pavlína: Joo, máme se dobře. V rámci možností.

Co se změnilo od VyVolených?

Holky: To že nás lidi poznávají.

A je to příjemné nebo nepříjemné?

Pavlína: Určitě příjemné.

Máte nějaké pracovní nabídky?

Mirka: No ani moc ne.

Pavlína: Člověk se o sebe musí umět postarat sám.

Udělaly byste něco jinak?

Pavlína: No, to je těžké – jinak... To ale prostě nejde – člověk tam žije tou přítomností.

Jaké pocity jsi měla bezprostředně po Finále? Bylo to velké zklamání, nebo jsi to tak trochu čekala?

Pavlína: To se takhle nedá říct. Samozřejmě že jsem věděla, že Vlado má obrovskou základnu fanoušků, ale i tak člověk malinko doufá a ten červíček v hlavě říká, že by to eventuálně mohlo vyjít.

Litujete toho, že jste se přihlásily?

Pavlína: Ne, a v životě toho nezalituju, protože tohle byla taková bomba, takový adrenalin do života, že se to nedá popsat.

Co děláte ve svém volném čase?

Mirka: Teď se to všechno hodně motalo kolem téhle akce, pak nějaké focení, pracovní schůzky...

Pavlína: ... nějaké charitativní akce...

A co váš osobní život změnilo vás působení ve VyVolených jako partnerky?

Mirka: No mě ne.

Pavlína: Já si myslím, že je to lepší. Víc se to utvrdilo. Prostě víme, že je to tak silné, že už nic jiného nebude...

Rozhovor s Vladkem:

Jak se máš?

Vladko: Dnešní večer je super, už v sobě mám jednu skleničku, tak se mi trochu motá hlava.

Řekni mi, co se změnilo posledními VyVolenými?

Vladko: Mám srovnané, co chci. Mám vyřešené rodinné věci. Samozřejmě, vždycky je něco, ale dá se říct, že opravdu všechno je vesměs srovnané. Jsem i smířený s tím, jak život jde.

Takže to na tebe mělo pozitivní dopad?

Vladko: Ano, dá se říct že ano.

Jak vzpomínáš na to období?

Vladko: Ve mně převažují spíše ty kladné vzpomínky... I když je měsíc a půl po soutěži, tak to stále ještě odeznívá.

Udělal bys něco jinak?

Vladko: Když to porovnám se soutěží před 8 lety, tak jsem si vyčítal, že jsem do toho nedal všechno a litoval jsem, že jsem si to pořádně neužil. 4. řadu jsem si užil se vším všudy, i když jsem to chvílemi nedával.

Díval ses zpětně na nějaká videa na webu?

Vladko: Přiznám se, že jsem se na to díval, ale já se na sebe nerad dívám. Je pravda, že mi nedělá dobře dívat se na některé ty emočně vypjaté situace. Je to pořád čerstvé. Chvílemi se až stydím, nerad se na to dívám, není mi to příjemné.

Co děláš ve volném čase?

Vladko: Momentálně jsem obnovil živnost a jezdím akce po celé republice. Konečně jsem si našel učitele, kterého jsem potřeboval. Pokud během půl roku uvidím, že to někam směřuje, tak to má smysl. Pokud ne, budu muset hledat jinou cestu.

Máš teď nějaké pracovní nabídky?

Vladko: Volá mi spousta lidí s nabídkami. 80 % z nich je k ničemu, ale člověk si samozřejmě zjišťuje, co je dobré, kam to směřuje. Teď je to ve fázi navazování kontaktů a sbírání informací. Je to ale těžké.

Jakým směrem bys to ty sám chtěl směřovat? Stále na divadlo?

Vladko: Ano, ale nevím, jestli bych v tom byl dobrý tady u nás. Venku jsem se ale dostal na školu a nebojím se tak jako tady. Pochybuju o sobě, já jsem nikdy nehrál. Česká kultura je jiná než španělská.

Co tvůj partner? Jak dlouho jste se neviděli?

Vladko: Tváří v tvář jsme se neviděli 1 rok a čtyři měsíce. ale teďka v březnu tam pojedu. Já to mám jinak položené, já toužím po kariéře, on to ví a chápe to. Je ale pravda, že mě nebaví být sám.

Měl jsi třeba nějaké nabídky od jiných mužů?

Vladko: Ne, já jsem nikdy nebyl atraktivní pro stejně orientované lidi. Nikdy jsem nepatřil k těm typům, které se líbí.

Co říkáš na dnešek?

Vladko: Dneska je skvělý den.

Překvapila tě třeba ta dražba nebo nějaká tvá fanynka?

Vladko: Ta dražba mě překvapila moc – koupilo se úplně všechno, a že se vybralo tolik peněz, to mě teda dostalo. Co se týče fanoušků – někteří mi fandili už před těmi osmi lety, někteří jsou úplně noví. Já mám prostě rád pocit, že mě mají lidi rádi... Vím, že to bude znít nadneseně, ale mně to dělá dobře, nebudu dělat, že ne!


Přečtěte si také