TopStar

5. prosince 2018 12:19

Markéta Škorňová

Sladká žádost o ruku: Ken z Primy požádal svou přítelkyni o ruku v cukrárně!

Oblíbený reportér televize Prima Michal Janotka bude co nevidět v chomoutu! Svou dlouholetou přítelkyni Karolínu totiž požádal o ruku! A žádost to nebyla ledajaká. Pro tento nezapomenutelný okamžik si vybral opravdu „sladké“ místečko. Svou milou požádal o ruku v lázeňské cukrárně!

Cukrárna v Luhačovicích se stala tím pravým místem pro žádost o ruku. Alespoň pro reportéra Velkých zpráv na Primě Michala Janotku, který si místo vonící po kávě a laskonkách vybral pro jeden z nejdůležitějších okamžiků svého života.

„Přítelkyni Karolínku jsem o ruku požádal v den jejích narozenin dvacátého sedmého listopadu, takže se to celé neslo ve velmi slavnostním duchu, a to na našem oblíbeném místě, kam jezdíváme za odpočinkem a hýčkáním, v Luhačovicích,“ prozradil Janotka.

Karolína prý před odjezdem na relaxační několikadenní pobyt do jejich oblíbeného wellness hotelu Augustiniánský dům nic netušila. „No a při jedné z našich procházek po kolonádě a následně návštěvě cukrárny jsem Karolínku požádal o ruku a ona řekla své ano,“ směje se Janotka.

Zásnubní prstýnek je nádherný. „Přítelkyně je jedinečná a výjimečná, proto jsem zvolil i neotřelý prstýnek. Kombinaci červeného a bílého zlata s briliantem. Na našem vztahu nám moc záleží a já ctím posloupnost, žádost o ruku, svatba, děti. Svatba určitě bude, je samozřejmým dalším krokem, podrobnosti si ale necháme pro sebe,“ mlží brněnský zpravodaj.

Jisté je, že jejich životní krok schvaluje rodina. „Naši rodiče jsou nadšeni, dojati a šťastní s námi. Mí rodiče Karolínku zbožňuji. Mám z toho velkou radost a těším se na vše, co přijde a je před námi,“ plánuje.


Přečtěte si také