TopStar

7. července 2014 14:33

Slavná zpěvačka vdala krásnou maminku: Po letech trápení přišlo štěstí (FOTOGALERIE ze svatby)

Než mohla být paní Blanka Absolonová tak šťastná a rozkvetlá, jako je teď, musela překonat rozvod s mužem, který ji roky trápil. "Máma snad nikdy nebyla krásnější," jásá zpěvěčka Monika Absolonová a dodává všem naději. "A pak, že zázraky se nedějí. Dějí. V každém věku!"

"Nechtěla jsem o svatbě nikde mluvit," řekla nám půvabná zpěvačka exkluzivně s tím, že rodina se rozhodla svatbu si báječně užít a nenechat si ji nikým a ničím zkazit. "To se nakonec povedlo, byl to úžasný den. Jsem strašně ráda za mamku, že je teď tak spokojená a tak moc jí to sluší. Zbyněk je fantastický chlap, který o ni pečuje, je jí oporou a podporuje ji i obdivuje," rozplývá se Monika, která si právě užívá prázdniny. Pořádně si je zaslouží – muzikál Marie Antoinetta se povedl, ale stál spoustu sil, které je potřeba dobít.

O maminku se bát zjevně nemusí. V posledních letech Monika netajila, že její otec maminku trápil fyzicky i psychicky. Štěstí si na paní Blanku ale nakonec počkalo.

Jediné, co Moniku v souvislosti se svatbou mrzí je názor, že kvůli ní prošvihla Filmový festival v Karlových Varech. "Tam jsem se vůbec nechystala. Nejsem herečka, takže se mě po profesní stránce Vary netýkají a jet tam, jen abych se ukázala, to by mě opravdu ani nenapadlo."

Milujete Svatby? Dívejte se na seriál Svatby v Benátkách. Všechny podrobnosti k němu najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také