TopStar

26. května 2015 11:10

Barbora Koukalová

Slavné sestry Olsenovy se po dlouhé době ukázaly na veřejnosti. A pohled je to nemilý

Vydělávají stamiliony jen na svém jméně, které se už stalo reklamní značkou, a mají spousty fanoušků, přestože jako herečky nestojí ani jedna za zlámanou grešli. Jako obchodnice jsou ovšem sestry Olsenovy nepřekonatelné. Jen byste je, bohužel, v poslední době nepoznali.

Proslavily se už jako batolata v americkém sitcomu Plný dům, kde obě hrály jednu roli. Identická dvojčata Mary Kate a Ashley Olsenovy už v dětství nastartovala raketovou hereckou kariéru, i když o herectví se dá mluvit jen v tom případě, že divák je hluchý a slepý.

Natáčely céčkové filmy, kde vždy bylo v názvu slovo Sestry a příběh by napsal lépe i autor tureckých telenovel. Nicméně z toho obě dokázaly vytěžit a vybudovaly si značku na svém jméné. Olsen Twins je pro teenagerky něco jako pro děti Hello Kitty.

Pod tímto brandem se prodává styl a americký sen, mladé dívky sní o tom, že budou stejně úspěšné jako dvojčata Olsenova, aniž by kdy vlastně musely udělat něco převratného nebo zásadního.

Mary Kate a Ashley bez sebe nedají ani ránu. Namísto s muži uzavřely celoživotní partnerství jedna s druhou, ale to vedlo akorát k tomu, že i veřejnost má problém se v nich vyznat. Mary Kate se proto nedávno rozhodla pro plastickou operaci, aby své sestře nebyla tolik podobná.

Výsledkem je, že se Olsenova dvojčata objevila po dlouhé době na veřejnosti, i když ta stejně jako předtím netuší, která je která, ale údiv vzbudilo něco jiného. Sestrám je teprve 29 let, ale na večírek do Metropolitního muzea v New Yorku přišly dvě sicilské vdovy, zachovalé čtyřicítky, které vypadají, že mají celý život už za sebou a nikoliv naopak.

Drsné diety, hrátky s drogami a alkoholem se vždycky někde podepsat musí. Jen by to nemuselo být tak brzy.

(bk)

Sdílejte článek
Štítky dvojčata

Přečtěte si také