TopStar

21. září 2018 17:00

Markéta Škorňová

Slavní a jejich fobie! Kdo má strach ze zrcadel a koho straší toaleťák?

Téměř všichni se něčeho bojíme. Někdo se bojí pavouků, jiný má šílený strach z uzavřených prostor. A celebrity? Tak ty mají panečku extra fobie! Jen posuďte sami!

Pamela Anderson (51)

Tahle silikonová kráska a bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka, má dost zvláštní a omezující fobii. Nenávidí totiž zrcadla! Bohužel se nám nepodařilo zjistit, jak svůj strach řeší v okamžicích, kdy se potřebuje namalovat, nebo třeba couvat v autě. Ale jak to tak vypadá, tak tahle hvězda má nejen svého maskéra, ale také řidiči.

Megan Fox (32)

Mladá herečka, jejíž plakát měl nad postelí před pár lety kdejaký kluk, má snad tu nejpodivnější fobii, o které jsme kdy slyšeli. Tahle kráska z filmu Transformers má husí kůži z bakterií a v životě by nepoužila ubrousek v restauraci, nebo toaletní papír na veřejném WC!

A to zdaleka není vše! Herečka se dále bojí tmy (to by ještě šlo), ale také pohledu na své vlastní fotografie! Přitom na její fotky je úplná radost pohledět!

Scarlett Johansson (33)

Herečka se smyslnými rty a pořádnou dávkou talentu, Scarlett Johansson, je pěkný hypochondr! Pro její okolí není žádným překvapením, že dělá z komára velblouda a i z obyčejné chřipky je vyděšená k smrti.

Ale ani u téhle herečky seznam fobií nekončí. Scarlett má hrůzu z ptáků! Všechno co lítá, má zobák a peří, herečku děsí k smrti. Počítáme, že tahle kočka by s námi asi nešla krmit holuby, co myslíte vy?

David Beckham (43)

A plejádu roztodivných fobií uzavírá fotbalista David Beckham. Stejně jako Jack Nicholson ve filmu Lepší už to nebude, je i slavný hráč fotbalu blázen do pořádku. Čistotu miluje tak moc, že i v hotelu uklízí a přestavuje svůj pokoj. Například v minibaru potřebuje mít nápoje srovnané podle velikosti a barvy, a to ne každý hotelový personál dělá. Zajímalo by nás, jestli svou „úchylkou“ manželku Victorii těší, nebo spíš vytáčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také