TopStar

19. března 2018 11:00

Slavní potomci oslavili narozeniny! Zatímco syna Bílé fanoušci milují, Quentin Kokta sklidil ledovou sprchu

S narozeninami jakoby se pytel protrhl. Není tomu tak dávno, co oslavil už páté narozeniny syn Ornelly a Josefa Koktových Quentin. Nebyl ale jediný, ve stejný den slavil i syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl, jen měl na dortu o něco vyšší číslo 23. Zatímco Filipa fanoušci na sociálních sítích vychválili do nebes, Quentin sklidil pořádnou dávku kritiky.

‚‚Tenhle dort je pro Filipa. Dnes má 23. narozeniny a já si znovu říkám, že to největší, co mě v životě potkalo, je být jeho máma.‘‘ Takhle okomentovala zpěvačka a hrdá maminka Lucie Bílá svůj příspěvek na Instagramu. Jednalo se o dort ve tvaru velké číslice poseté jahodami a malinami. ‚‚Je důležité míti Filipa! A Lucie, máte toho nejlepšího, svého syna. Krásné narozeniny přeji ze srdce,‘‘ zněl jeden z nadšených komentářů. A nebyl jediný, pozitivně naladěných odezev na informaci o 23. narozeninách Filipa Kratochvíla se objevila spousta.

Quentin Kokta, který oslavil ve stejný den narozeniny teprve páté, ale tolik pozitivních ohlasů neměl. Fanoušci jeho maminku spíše zkritizovali. ‚‚Právě dnes je tomu přesně 5 let, co se mi tahle milovaná prdelka narodila... Nemůžu tomu uvěřit, že se na mě dneska smál už takhle velký kluk! Krásné narozeniny, MILÁČKU náš nejmilovanější,‘‘ napsala nadšená Ornella ke své fotografii na Instagramu. Ne všichni fanoušci byli ale nadšeni a chlapci skrze sociální sítě popřáli vše nejlepší. ‚‚Velký je až moc, měli byste s tím něco dělat, už tak se mu všichni budou smát kvůli jménu a rodičům,‘‘ nechal se slyšet jeden z negativně naladěných sledujících. Lidi jsou prostě zlí a někdy opravdu hloupí!

Ornella na negativní odezvy nikterak nereagovala, je na podobné zprávy nejspíše zvyklá ještě z dob své mediální popularity. Přeci jen, chlapce čekala v době, kdy byl její nynější milý Josef Kokta ještě ženatý s Gábinou Partyšovou.

Filipa má Bílá s expartnerem Petrem Kratochvílem, s nímž žila sedm let. I když se chlapec už dávno odstěhoval, stále s maminkou udržuje kontakt a jejich vztah je velmi blízký.

Letos musela máma udělat velmi odvážné rozhodnutí. Podpořte ji SMS ve tvaru SLAVICE 9 BILA LUCIE na 736 37 37 37

Posted by Filip Kratochvil on Sunday, November 20, 2016


Přečtěte si také