TopStar

3. března 2014 16:20

Slavní sourozenci: Láska i nenávist

Vypadá to, že sláva je pěkně problematická "přísada" do sourozeneckých vztahů. Slavné sourozence často ničí majetek nebo závist. Občas se vztahy pokazí natolik, že je už stěží něco dá dohromady. Ale někdy se blýskne na lepší časy.

Obě strany ovšem musí chtít – tak jako například bratři Václav a Jan Neckářovi, kteří se kdysi rozhádali kvůli otci. Velmi složité byly vztahy také mezi Janem a Rudolfem Hrušínskými, ale i oni našli v posledních letech alespoň trochu společnou řeč. Čas obrousil hrany.

Symbolem sourozeneckých rozepří jsou u nás zpěvačka Helena Vondráčková s bratrem Jiřím. Stav se zakonzervoval na bodu nula. Helena několikrát poznamenala, že celý problém je v tom, že se jí rodina snažila mluvit do věcí, do kterých se dospělým nemluví (rozuměj do výběru životního partnera). "Nepochopili, že je to můj život, moje rozhodnutí a moje riziko, že udělám chybu a ponesu si následky," řekla před časem. "Místo, aby mě respektovali a drželi mi palce."

Herečka Eva Hrušková našla k sestře cestu až před rokem!

U Julie Roberts to ale moc nadějně nevypadá. Zhrzená sestra spáchala sebevraždu a bratr Eric si neustále stěžuje, že ho slavná sestra přehlíží.

Slavná Angelina s bratrem Jamesem vychází víc než dobře. Nechala se ale slyšet, že v pubertě to bylo kdo s koho... Společně šokovali na Oscarech 2000, kdy se políbili tak hříšně, že se až do příštích Oscarů spekulovalo o incestu!

Monica a Penelope Cruzovy jsou nejen sestry, ale také nejlepší kamarádky. Monica ovšem musela skousnout, že Penelope ulovila charismatického Javiera Bardema, kdežto ona otěhotněla ze zkumavky, protože žádného vhodného partnera nemohla najít.

A jak je to s dvojčaty? Někteří slavní mají dvojče, o kterém se neví skoro nic!

Největší trápení se sourozencem má ovšem momentálně herečka Salma Hayek. Bojí se o jeho život!


Přečtěte si také