TopStar

18. prosince 2013 19:34

Jana Fikotová

Slezáček, Gavriely a spol. chodili po střepech na žhavém uhlí. Proč, proboha?

Občas se člověk diví, co jsou některé známé tváře českého šoubyznysu schopné udělat, aby o nich bylo slyšet a aby byli vidět. Někdy se však zatají dech, protože se před jejich nevšední aktivitou dá jen obdivně smeknout.

Moderátorka a modelka Martina Gavriely (35), její přítel hudebník Marcus Benois Tran (28) či moderátor Bořek Slezáček (46) se rozhodli očistit tělo i ducha a prošli se po žhavých uhlících a ostrých střepech. „Byl to velký zážitek. Moc mě to nepálilo. V tu chvíli, kdy jdeš po žhavém uhlí, opravdu nic necítíš,“ prozradila Martina, která se prý uhlíků vůbec nebála.

„Strach jsem měla ze střepů, protože jsem loni šlápla na dno flašky a museli mi tu nohu šít. Dodnes mě ta rána bolí. Nakonec jsem ale strach překonala a prošla jsem se i po střepech.“ Gavriely šla společně se svým snoubencem.

„Mě osobně je hrozně fajn. Mám v sobě hrozně zvláštní pocit. Vnitřní klid a pozitivní energii. Ta příprava, aby si člověk dodal odvahu a opravdu přešel žhavé uhlí či rozsypané střepy, tak trvá neuvěřitelných šest hodin. Já osobně moc na tyto věci nejsem, ale jsem z toho vedle. Přesvědčilo mě, že člověk dokáže vše, co si vezme do hlavy. Jen prostě musí chtít.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také