TopStar

5. května 2018 02:36

Slováček a Gelemová zpět v domovině! Hned se vydali do společnosti

Dlouhou dobu trávil Felix Slováček (75) se svou milenkou Lucií Gelemovou (35) na dovolené v Las Vegas. Teď se ale dvojice vrátila a hned se ukázala na veřejnosti. Felix byl ze své milé úplně vykolejený a ta se zas na saxofonistu lepila jako čerstvě zamilovaná puberťačka. No, společná dovolená jim zřejmě prospěla.

Pár se vydal do Bratislavy na Luciinu vernisáž. Do společnosti si na sebe Gelemová vzala extrémně barevné minišaty a fotografům se rozhodně nebránila. Naopak se na svého milého lepila co to šlo a Felix z toho byl pořádně na větvi. Pusinkování a objetí samozřejmě nechyběla. Po prezentaci láskyplných doteků došlo i na prezentaci Slováčkových hudebních schopností a ten zahrál na saxofon. A nechyběly ani fotografie na sociálních sítích Gelemové.

Podobné fotografie samozřejmě pořádně vytáčí Slováčkovu stále právoplatnou ženu Dádu Patrasovou, která Gelemovou nemůže vystát. A ačkoli by se zdálo, že už by mělo dojít k rozvodovému řízení, Felix se do něj rozhodně nehrne. Nejen, že tak brání ve štěstí Dádě, zároveň nedává žádnou naději ke svatbě ani své milence, se kterou to táhne už čtyři roky. ‚‚Mateřský čas u sebe ještě necítím. Ona i ta hranice mateřství se posouvá. Samozřejmě jsem žena, která bude chtít jednou vychovávat děti,‘‘ tvrdí na Slováčkovu obranu Gelemová.

Dáda se ale neužírá v depresích z mužových záletů. Začátkem roku si našla také nového partnera, italského Vita, za kterým jezdila i do Itálie a společně tak dvojice trávila spoustu romantických chvil i mimo Dádinu rodnou zemi. V současnosti ale společné fotografie zamilovaných na Dádiných sociálních sítích nepřibývají, tak si fanoušci kladou otázku, zda je Dáda stále šťastně zadaná.


Přečtěte si také