TopStar

18. dubna 2019 17:00

Markéta Škorňová

Slovensko zná Osobnosti televizní obrazovky: Z OTA se raduje Banášová i Jakubisko

Anketa OTO, nebo-li Osobnost televizní obrazovky, je na Slovensku velmi populární. Není tak divu, že v publiku mohli diváci zahlédnout největší hvězdy slovenské televizní zábavy i publicistiky. A kdo si sošku OTA nakonec odnesl? Radovala se Adela Banášová, těhotná Ostrihońová i Jakubisko.

Celým galavečerem provázel našimi sousedy velmi oblíbený moderátor Michal Hudák. Ten také stojí za pořadem Inkognito, jenž vyhrál v kategorii Zábavný program roku. Ale to nebylo všechno. Sám moderátor si také odnesl cenu pro absolutního vítěze! Tomu se říká trefa do černého! Mít na jevišti moderátora a vítěze v jednom, to se jen tak nevidí.

Na své si přišla i moderátorka známá i v České republice - Adela Vinczeová Banášová, která získala sošku v kategorii Moderátor/ka televizních programů. Jenže se neradovala dlouho. Podle zákulisních informací se právě její pořad „Trochu jinak“ stahuje z obrazovky. Jestli je to pravda, nebo se jedná o fámu, bude jasné až za pár týdnů.

Pro cenu OTO v kategorii Redaktor/ka zpravodajství si přišla krásná Veronika Cifrová Ostrihońová, která se televizním divákům pochlubila i těhotenským bříškem. Se svým neméně známým manželem, který si říká Sajfa, dlouho tajili, že očekávají narození prvního potomka. Veroničino vystouplé bříško by však nenechalo nikoho na pochybách, ani kdyby se s touto krásnou novinou nepochlubila.

Do síně slávy pak vstoupil režisér Juraj Jakubisko, který má na svém kontě nemalé množství filmů, jako například Bathory.

Seznam výsledků:

Hudobná skupina: IMT Smile

Osobnosť televíznej publicistiky: Kristína Kövešová

Moderátor/ka spravodajstva: Ľubomír Bajaník

Redaktor/ka spravodajstva: Veronika Cifrová Ostrihońová

Speváčka roka: Sima Martausová

Spevák roka: Kali

Moderátor/ka športu: Peter Varinský

Komentátor/ka športu: Marcel Merčiak

Moderátor/ka televíznych programov: Adela Vinczeová

Herec roka: Vladimír Kobielsky

Herečka roka: Zuzana Mauréry

Seriál roka: Oteckovia

Zábavný program roka: Inkognito

Zabávač: Michal Hudák

Program roka: Zem spieva

Sieň slávy: Juraj Jakubisko

ABSOLÚTNY OTO: Michal Hudák

Sdílejte článek

Přečtěte si také