TopStar

4. května 2018 11:34

Ilona Blašková

Slovenský zpěvák Juraj Hnilica pokřtil své nové album

Naše televize vám na podzim opět nabídne oblíbenou soutěž Česko-Slovensko má talent. Do finále v roce 2015 se v ní probojoval třeba slovenský sympaťák Juraj Hnilica, kterého v Talentu přirovnali k Tomáši Klusovi.

Juraj Hnilica si cestu ke slávě prošlapává pomalu, ale jistě. Soutěž Česko-Slovensko má talent mu ji výrazně urychlila. „Ta cesta je pěkná, mnohokrát bolestivá. Když přijde takový okamžik, že se člověk ještě ptá, jestli mám sílu pokračovat v tomhle cirkuse. Protože je to takový cirkusový život. Miluju muziku, ale jediné, co mě na tom nebaví, je to cestování,“ prozradil mladý zpěvák.

Všechny strastiplné okamžiky ale Jurajovi vynahrazují koncerty. Na tom posledním pražském pokřtil i svoji novou desku Slnečný…, která má hlavně rozveselit. „Cítím tak, že mám poslání, že mám lidi rozveselit a pobavit. Na albu jsou i písničky na zamyšlení, ale laděné celkově v takovém pozitivním duchu. Křest byl takový bláznivý večer. To co se tam dělo, bylo pěkné,“ řekl Juraj.

V publiku se našli i mladí lidé lačnící po slávě a Jurajových zkušenostech ze soutěže. „Teď mě hodně mladých lidí oslovuje a ptá se, co mi to dalo, vzalo a jestli se mají přihlásit. Já říkám: Pokud to cítí vaše srdce, jděte do toho. Nic od toho neočekávejte a jděte si to tam užít. Je tam hodně srandy. Jděte do toho, když vás to tam tahá, ale ne s velkými očekáváními,“ poradil zpěvák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také