TopStar

9. června 2018 14:42

Slzy, polibky, písně: Bradley Cooper a Lady Gaga v novém muzikálu

Na sítích se objevil trailer nového snímku ‚‚Zrodila se hvězda‘‘, ve kterém se představí lamač nejednoho ženského srdce Bradley Cooper. Dámu po jeho boku si zahraje Lady Gaga, která ztvární talentovanou zpěvačku a díky hvězdě country (Cooper) se proslaví. A nebudou chybět dramatické momenty ani humor.

Nejen, že jde o první režijní dílo Coopera. Ten si ve filmu zahraje hvězdu country Jacksona Mainea, který na začátku ústupu ze slávy objevuje neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyina kariéra zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svou prohru. V českých kinech bude snímek uveden 11. října letošního roku.

Podobné téma se ve světové kinematografii objevovalo nesčetněkrát. Třeba roku 1937 vznikl filmový kousek pod stejným názvem a v roce 1954 natočil tehdy jeden z nejslavnějších režisérů George Cukor podobný příběh s Judy Garland a Jamesem Masonem v hlavních rolích. A o 20 let později přišla na scénu Barbara Streisand ve filmu režiséra Franka Piersona. Zkrátka a dobře, takový námět se opakuje stále a stále.

Co se týče Cooperova filmu, herec do něj vložil všechny emoce a síly. Napsal scénář, stal se producentem, zahrál si hlavní roli a dokonce ve své roli zazpíval. Jeden z filmových koncertů, kdy partner modelky Iriny Shayk stojí před davem fanoušků, byl natáčen za hudebního festivalu v anglickém Glastonbury. No, jedno je jisté, fanoušci se mají se nač těšit.


Přečtěte si také