TopStar

29. dubna 2014 15:07

Smrt Ivety Bartošové: Manželovi napsala dopis, zemřela jako její první láska

Šílenější narozeniny Josef Rychtář prožít nemohl. Iveta Bartošová mu napsala dopis na rozloučenou, namalovala obraz a pak zvolila stejnou smrt (a navíc také 29.!), která jí kdysi vzala první velkou lásku Petra Sepéšiho. Kruh se uzavřel.

Myslela na Petra, když do poslední chvíle čekala na vlak, pod který se rozhodla skočit? Iveta opustila dům v Uhříněvsi v okamžiku, kdy byli její manžel se synem u výslechu kvůli incidentu na jejím koncertu ve Svitavách (informovali jsme).

V dopise na rozloučenou údajně napsala, že se bude na manžela "dívat odjinud" a také, že ho má ráda (informaci poskytl deníku Blesk Rychtářův syn). Iveta v poslední době vypadala totálně zuboženě, nedávno se na několik dní znovu nacházela na neznámém místě, její poslední vystoupení na kameru VIP Zpráv vystrašilo všechny její fanoušky.

Zvolila smrt skokem pod vlak. Na kolejích 29. července 1985 vyhasl při tragické autonehodě i život její velké lásky a kolegy Petra Sepéšiho. Nikdy se přes jeho smrt zcela nepřenesla, přestože se proslýchá, že z jeho strany nešlo o příliš opětovaný vztah.

Sdílejte článek

Přečtěte si také