TopStar

30. května 2018 10:41

Smůla, dámy! Neville z Harryho Pottera se oženil

Britský herec Matthew Lewis (28) se stal v posledních letech sex symbolem filmového průmyslu. Filmového Nevilla Longbottoma si zamilovala nejedna žena, herec už ale není k mání. Před pár hodinami se oženil se svou dívkou Angelou Jones. A svatba byla jako z pohádky.

Matthew se podělil se svými fanoušky o fotku ze svatební ceremonie. Zároveň ve vtipu poznamenal, že kvůli svatbě musel vynechat koncert své oblíbené kapely. ‚‚Nejen, že jsem vynechal Arctic Monkeys v Los Angeles, ještě ke všemu jsem je vynechal v Itálii, když mi moje milá nařídila, že si ji musím vzít,‘‘ připsal k romantickému snímku.

Zamilovaná dvojice se zasnoubila v prosinci roku 2016 na jednom z nejromantičtějších míst světa - v Paříži. Právě Paříž je totiž oblíbenou destinací Angely. Poznaly se hrdličky ve stejném roce na jedné ze společenských událostí společnosti Universal Studios, kde sličná blondýnka tehdy pracovala.

V době, kdy se Matthew nevěnuje herectví či své dnes již ženě, navštěvuje kamarády, čte, poslouchá rock, hraje na počítači sportovní hry (především golf) a dokonce píše krátké povídky. Po dlouho dobu patřil k tzv. Air Cadets a nedávno se zamiloval do natáčení vlastních filmů. Je zároveň velkým fanouškem fotbalového klubu v Leedsu. Zkráta a dobře, muž k pohledání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také