TopStar

6. srpna 2018 13:00

Smutná zpráva: Zemřel bubeník legendární kapely Fešáci!

Jsou to teprve tři měsíce, co se členové kapely Fešáci loučili se svým kamarádem a kolegou Josefem Mladým (†63). Teď přišla další rána - musí pohřbít dalšího kamaráda. I přesto, že ještě v sobotu bubeník Martin Melničenko (†54) vesele koncertoval, v tentýž den náhle zemřel.

‚‚Máme pro všechny fanoušky a přátele skupin Fešáci a Přímá linka velmi smutnou zprávu. Dnes krátce po půlnoci nás náhle a navždy opustil náš kolega, kamarád a skvělý bubeník Martin Melničenko. Budeš navždy v našich srdcích a vzpomínkách. R.I.P. Fešáci,‘‘ napsala kapela na svých sociálních sítích. Příčina smrti dosud není známá, je ale zřejmé, že takovou tragédii nikdo nečekal. Ještě v sobotu plný entuziasmu a energie Martin koncertoval. Navíc, jeho životní styl byl velmi zdravý. Miloval horolezectví, alpinismus a horskou turistiku.

‚‚Večer od 22:00 kapela hrála ještě v Malé Lečici, ale mezitím klesl teploměr o 20 stupňů a to byl nejspíš ten problém. Martin hrál skvěle, ale viděla jsem při focení kapely, že není zcela ve své kůži. Jakou zprávu se dozvím ráno, mě vůbec nenapadlo. Jde mi mráz po zádech,‘‘ zmínila jedna z fanynek legendární kapely.

Je to krátká doba, co se členové rozloučili se svým kolegou Josefem Mladým. Nikdo nemohl čekat, že tak záhy dojde k další tragédii. Poslední rozloučení s Martinem Melničenkem proběhne ve strašnickém krematoriu již v pátek 10. srpna.

Sdílejte článek
Štítky úmrtí Fešáci

Přečtěte si také