TopStar

7. května 2018 10:05

Smutná zpráva: Zemřel populární bavič a podnikatel Josef Mladý

Ve věku 63 let zemřel v neděli 6. května oblíbený český bavič a bývalý člen kapely Fešáci Josef Mladý. Komik byl známý především v bavičském duetu se svým kolegou Aloisem Náhlovským. Ten je zprávou zdrcen a drží smutek stejně jako český svět humoru.

‚‚Včera nás ve věku 63 let navždy opustil náš bývalý kolega a kamarád Josef Mladý. Spolu s Josefem Aloisem Náhlovským rozdávali fešáckému publiku spoustu radosti a skvělé zábavy. Je nám to velmi líto,‘‘ zveřejnila kapela Fešáci na svém facebookovém účtu.

V neděli 6.5. nás ve věku 63 let navždy opustil náš bývalý kolega a kamarád Josef Mladý. Spolu s Josefem Aloisem...

Posted by Fešáci on Sunday, May 6, 2018

‚‚Ano, bohužel je to pravda. Dozvěděl jsem se to před pár desítkami minut. Pepa byl dlouhodobě nemocný. Promiňte, nemůžu o tom mluvit, byl to můj blízký kamarád, spolupracovali jsme spolu přes třicet let. Je pro mě hrozně těžké o tom mluvit. Nezlobte se,‘‘ nechal se slyšet Náhlovský pro jeden z rozhovorů.

Josef Mladý se narodil v Ústí nad Labem roku 1955 a od 80. let vystupoval v duetu s Náhlovským v hudebně-zábavných programech či silvestrovských českých i slovenských televizních show. Jako jeden z nejoblíbenějších bavičů dokázal Mladý ale zaujmout publikum i jako solitér, čehož v mnoha případech využili autoři a dramaturgové televizních talk-show a nabídli mu třeba vystupování v pořadech Haliny Pawlowské nebo Karla Šípa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také