TopStar

25. ledna 2018 07:00

Snad už je trápení konec. Brenda z Beverly Hills 90210 vypadá velmi spokojeně. Rakovina je pryč!

Bezesporu největší hvězdou na párty společnosti Paramount byla herečka Shannen Doherty (46), známá jako Brenda ze seriálu Beverly Hills 90210. Ta poslední tři roky bojovala s rakovinou prsu. A nebyl to vůbec snadný boj. Všichni přítomní tak nyní mohli na spokojené herečce oči nechat.

Shannen prodělala mastektomii, chemoterapii i ozařování. To jsou zákroky, které by zamávaly s fyzickým a psychickým stavem většiny z nás. Ale seriálová Brenda se nevzdala. Svůj boj sdílela i se svými fanoušky na sociálních sítích a ti ji byli velkou oporou. Tou největší však byl její manžel, Kurt Iswarienko.

Nyní se ale zdá, že je všemu trápení konec a Shannen má tak opět důvod k úsměvu. Loni si dokonce zopakovala roli Heather Duke v seriálu Heathers, jenž uvede právě společnost Paramount, která uspořádala zmíněný večírek.

A není to jediná práce, do které se herečka vrhla po hlavě. Loni natočila také komedie Undateable John a How to Make a Deal with the Devil. Věříme, že jí energii a dobrou náladu už žádná nemoc jen tak nevezme.

Sdílejte článek
Štítky rakovina Shannen Doherty

Přečtěte si také