TopStar

29. srpna 2014 08:15

Lenka Zajícová

Snímky ze svatby Brada Pitta a Angeliny Jolie!

Dobře, budeme upřímní, tohle nejsou snímky ze sobotní svatby, ale fotografie pořízené z filmu Pan a Paní Smithovi. Tento film byl pro pár klíčový, protože se při natáčení v roce 2005 seznámili. V sobotu udělal Pitt z Jolie počestnou ženu. Gratulujeme!

A ano, v té době se celý svět domníval, že Brad Pitt je šťastně ženatý s Jennifer Aniston. S herečkou, která údajně stále velice těžce nese to, že ji Brad Pitt opustil pro Angelinu.

Pár dnes společně vychovává šest dětí (mimo jiné i syna Maddoxe, kterého Angelina adoptovala ještě se svým bývalým manželem Billy Bob Thorntonem). Angelina prý se sňatkem otálela, ale Brad Pitt na svatbě trval. A právě ta se uskutečnila v sobotu v Chateau Miraval. Přesně tam se pár loni také zasnoubil. V roce 2010 se mluvilo o partnerské krizi. V té době se mluvilo o Angelině jako o oběti anorexie a Pitt v jednom z rozhovorů pro americká média zmínil, že bude vždy milovat Jennifer, která v té době byla singl. Krize byla evidentně zažehnána, pár adoptoval další děti na usmířenou a nyní ještě pár vztah zpečetil sňatkem. Novomanželé opět zvažují adopci dalšího potomka.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také