TopStar

4. května 2019 11:00

Markéta Škorňová

SOBOTNÍ ROZHOVORY: The May Revolution: Tátové se v nás vidí, vždyť právě díky nim hrajeme rock

VELKÉ ZPRÁVY: TOP ART-TMR

VIDEO: Talentovaných lidí není nikdy dost. A protože je sobota, a protože už tu dlouho nic nebylo, připravte se na pořádnou dávku talentu. S rockovou kapelou The May Revolution jsme natáčeli v klubu FAMU, kde kluci koncertovali.

Sobotní rozhovory jsou o obyčejně neobyčejných lidech, které spojuje vášeň, talent a sny. Ať už foukají sklo, učí lidi vařit, píší knížky nebo hrají v kapele… A právě o kapele bude dneska řeč. Co řeč, celé video!

Rockovou kapelu The May Revolution tvoří tři mladí talentovaní kluci, které pojí přátelství a vášeň k muzice. Zpěvák Tomáš, kytarista Vašek a bubeník Rosťa založili kapelu za poměrně netradičních okolností a za dva roky působení už mají v Pardubicích, odkud pocházejí, úctyhodnou fanouškovskou základnu.

O tom, že to tihle kluci, kteří mají těsně před maturitou, myslí s hraním vážně, svědčí i fakt, že vydali své debutové album s názvem Reborn. A vydat v tomhle věku desku, to už chce pořádný zápal pro věc!

Pokud si kluky chcete poslechnout naživo, taky byste si rozhodně neměli nechat ujít koncert v pardubickém klubu Ponorka, který se uskuteční 11. května a The May Revolution tam oslaví dva roky od svého vzniku.

Sdílejte článek
Štítky kapela

Přečtěte si také